• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

İki Kapılı Z Soyunma Dolabı Oturma Banklı

İki Kapılı Z Soyunma Dolabı Oturma Banklı


KoçStil'in üretimlerinden İki Kapılı Z Soyunma Dolabı Oturma Banklı, iş yerinde,...

KoçStil'in üretimlerinden İki Kapılı Z Soyunma Dolabı Oturma Banklı, iş yerinde, ofise vb her yerde kullabileceğiniz bulunduğu mekanda rahat bir kullanım sağlayabileceğiniz bir üründür. Kapağı alaşımlı sacdan üretilmiştir. Bu üretilen Oturma banklı soyunma dolabı personellerinize veya gelen müşterilerinize fazlasıyla geniş çaplı bir alan sunup rahat etmelerini sağlayabilirsiniz. İki Kapılı Z Soyunma Dolabı Oturma Banklı dolaplarımızda istekleriniz doğrultusunda değiştirebilerek daha uygun ürünler ortaya çıkarabiliriz. Dolabımız tamamen çelik ve çelik ürünlerinden üretilmiştir.

Kapısı çelik çok ağır olduğundan dolayı çelikten üretilmiş sac kullanılmıştır. Bildiğimiz üzere her dolapta en büyük sorunlar ayaklarının kırılmasıyla ve üst kısmına malzeme koyulmasından kaynaklanıyor biz de bu sorunları ortadan kaldırmak için üst kısmını eğimli tasarladık üzerine eşya konmasının önüne geçtik ayaklarına 5mm kalınlığında çelikle destekledik. Çeliğin; fayansa seramiğe ve fleksi zeminlere zarar vermesini önlemek için ucuna üç cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur. Çeliğin paslanmasını en az seviyeye ve daha uzun ömülü olmasını sağlamak için krom alaşımlı bileşenler kullanılmıştır. Kapıların altlarında ve üstlerinde havalandırma panjurları konmuştur. İstekleriniz doğrultusunda çelik veya plastik askılıklar da tarafımızdan sağlanıyor.

Ürünlerinizi kolay bir şekilde saklayabileceğiniz bir dolap olan bu İki Kapılı Z Soyunma Dolabı Oturma Banklı üst kısmına kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz alt kısmına ise ayakkabılarınızı koyabileceğiniz biçimde Koçstill fabrikalarında özel olarak tasarlanmıştır. Dolap içindeki bölmeleri daha düzgün ve istediğiniz biçimde olması için manuel ayarlanabilir biçimde tasarladık. Dolabımızda gizli bir menteşe sistemi uygulanmıştır, bu sayede menteşelerin kötü görünntüsünden de kurtulmuş oluyoruz.  Kilitlerimiz özel bir çelik kullanılarak krom kaplama uygulanarak üretildiği için açılma ve paslanma olanağını en aza indiriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda anahtarlı ve şifreli kilitte ekibimiz tarafından sunulan seçenekler arasındadır. Dolabımızın aldığı hasarlardan daha az hasar almasını sağlamak için elektrostatik toz boya teknolojisi kullanılmıştır ve çizilmelere karşı mukavemeti güçlendirilmiştir.

Dolaplar, özel ekibimiz tarafından tamamen monte edilerek kullanıma hazır duruma getirilir ve sevk edilir. Ağır iş hava yastıklı karton  ambalaja sarılarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında ise nakliye sırasında ekstra koruma sağlamak için özel yapılmış ahşap paletlerle arasına köpük konularak sarılırlar. Hemen arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir. İhtiyaç ve talep doğrultusunda istenilen kapasiteyi hızlı bi şekilde oluşturup siz müşterilerimizi mağdur bırakmamak adına en kısa zamanda en yüksek iş verimiyle çalışmaktayız. Tasarımımızda esneklik ve estetik olması için geniş malzeme ve seçim olanağı müşterilerimize sunulmaktadır. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

Ürün Özellikleri:

  • Yükseklik: 200 cm
  • Genişlik: 70x40cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz