• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Z Tipi Dörtlü Soyunma Dolabı

Z Tipi Dörtlü Soyunma Dolabı


Koç Still fabrikalarının ürettiği Z Tipi Dörtlü Soyunma Dolabı, diğer bütün soyu...

Koç Still fabrikalarının ürettiği Z Tipi Dörtlü Soyunma Dolabı, diğer bütün soyunma dolaplarına nazaran çok daha fazla kullanışlı, daha büyük ve daha temiz kullanım olanağı sağlar.  Bu Z tipi dolaplarının üretilmesindeki amaç üst üste kişisel eşyaları koymak ve alt kısmına da ayakkabıları koyarak daha temiz ve daha düzenli bir ortam yaratmaktır. Bu dolap ateşe ve diğer doğal afetlere karşı yüksek ölçüde dayanım sağlaması için tesislerimizde özel olarak Nikel ve Krom çelikleri kullanılarak tasarlanmıştır siz de içiniz rahat ede ede kişisel eşyalarınızı daha güvenle saklayabilirsiniz.

Dolabımızda Birisi altta diğeri de üstte olmak üzere iki adet panjurlu havalandırma sistemi bulunmaktadır.  Panjurlu havalandırmaların yan kısmına, isimlik ve numara yazmak için etiketler kullanılmıştır. Z Tipi Dörtlü Soyunma Dolabı'nın kilidi daha dayanıklı olması iç özel bir kilit sistemi ve en son çıkan teknolojik sistemlerle donatılmıştır. Z Tipi Dörtlü Soyunma Dolabı kilitleri şifreli ve sma kilit olarak iki çeşidi vardır tamamen çelikten üretilmiştir.

Bu çelik soyunma dolabı DKP çelik sacıyla üretilmiştir. Birbirinden bağımsız iki bölmeden oluşuyor ve iç kısmında 3 adet çelik askılık bulundurmaktadır. İsteğinize göre farklı tasarım ve modellerimizi ekiplerimizle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz, iş yerimizden ekip gönderip ofisinize ve çalışma alanınızı kontrol ederek uygun projeler çizilip yerden tam tasarruf sağlamak için uygun bir model üretebiliriz. Sizler için toplu ürettiğimiz için fiyatlarımız piyasanın çok daha altındadır. Özellikle iş yerlerinde kıyafet değiştirilmesi zorunlu olduğu için üniforması giyilmesi gereken iş yerlerinde günlük kıyafetleriniz düzenli ve daha temiz korunması için kullanılmaktadır. Fabrikalar, iş yerleri maatbaalar, oteller, resmi daireler, askeriye ve lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilen bu vazgeçilmez ve mükemmel ürün özel bir ihtiyacın dışında artık günümüzde zorunlu hale gelmiştir.

Z Tipi Dörtlü Soyunma Dolabı isterseniz istekleriniz doğrultusunda değiştirilen kabinleri olduğu için dosya dolabı olarakta kullanabilirsiniz. Alanınızda daha şık bir ortam yaratmak istiyorsanız Standart ve Normal soyunma dolaplarına nazaran biraz daha estetik bir görünüşü vardır. 

Dolaplar, özel ekibimiz tarafından tamamen monte edilerek kullanıma hazır duruma getirilir ve sevk edilir. Ağır iş hava yastıklı karton  ambalaja sarılarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında ise nakliye sırasında ekstra koruma sağlamak için özel yapılmış ahşap paletlerle arasına köpük konularak sarılırlar. Hemen arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir. İhtiyaç ve talep doğrultusunda istenilen kapasiteyi hızlı bi şekilde oluşturup siz müşterilerimizi mağdur bırakmamak adına en kısa zamanda en yüksek iş verimiyle çalışmaktayız. Tasarımımızda esneklik ve estetik olması için geniş malzeme ve seçim olanağı müşterilerimize sunulmaktadır. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

Ürünün Özellikleri

Yükseklği : 180cm

Genişliği:   80x40cm

  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Tek kapılıdır.
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri
  • Havalandırmalar panjurludur

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz