• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Z Tipi İkili Soyunma Dolabı

Z Tipi İkili Soyunma Dolabı


Koc Still'in ürettiği Z Tipi İkili Soyunma Dolabı, diğer tür soyunma dolapların...

 Koc Still'in ürettiği Z Tipi İkili Soyunma Dolabı, diğer tür soyunma dolaplarına göre çok daha fazla kullanışlı ve daha büyük ve daha temiz kullanıım alanı sağlar. Bu tür Z tipi dolaplarının üretiliş amacı üst tarafa kişisel eşyaları koymak alt tarafa da ayakkabıları koyarak daha temiz ortam yaratmaktır. Personellerin gündelik kişisel eşyalarını rahatlıkla saklayabileceği bir dolaptır. Bu Z tipi soyunma dolaplarında  birisi altta diğeri de yukarıda olmak üzere 2 tane havalandırma panjuru bulunmaktadır. Z dolaplarında isimlik veya numara yazmak için etiketlerde mevcuttur. Soyunma dolabında kilit sistemi daha dayanıklı olması için özel bir kilit sistemi ve yeni teknolojik aletler kullanılmıştır. Ateşe ve diğer doğal afetlere dayanıklı olabilmesi için tesislerimizde özel olarak tasarlanmıştır özel eşyalarınızı güvenle içinde saklayabilirsiniz. Soyunma dolabı kilitleri şifreli ve asmalı olarak iki çeşidi vardır  ve tamamen çelikten üretilmiştir. 

İsteğinize göre farklı tasarım ve modellerimizi ekiplerimizle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz, iş yerimizden ekip gönderip ofisinize ve çalışma alanınızı kontrol ederek uygun projeler çizilip yerden tam tasarruf sağlamak için uygun bir model üretebiliriz. Sizler için toplu ürettiğimiz için fiyatlarımız piyasanın çok daha altındadır. Özellikle iş yerlerinde kıyafet değiştirilmesi zorunlu olduğu için üniforması giyilmesi gereken iş yerlerinde günlük kıyafetleriniz düzenli ve daha temiz korunması için kullanılmaktadır. Bu çelik soyunma dolabı DKP çelik sacıyla üretilmiştir. Birbirinden bağımsız iki bölmeden oluşuyor ve iç kısmında 3 adet çelik askılık bulundurmaktadır.

Bu dolabı isterseniz manuel olarak değiştirilen kabinleri olduğu için isteğe dayalı olarak dosya dolabı olarakta kullanabilirsiniz. Alanınızda daha şık bir ortam yaratmak istiyorsanız Standart ve Normal soyunma dolaplarına nazaran biraz daha estetik bir görünüşü vardır. abrikalar, iş yerleri maatbaalar, oteller, resmi daireler, askeriye ve lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilen bu vazgeçilmez ve mükemmel ürün özel bir ihtiyacın dışında artık günümüzde zorunlu hale gelmiştir.

Dolaplar, özel ekibimiz tarafından tamamen monte edilerek kullanıma hazır duruma getirilir ve sevk edilir. Ağır iş hava yastıklı karton  ambalaja sarılarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında ise nakliye sırasında ekstra koruma sağlamak için özel yapılmış ahşap paletlerle arasına köpük konularak sarılırlar. Hemen arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir. İhtiyaç ve talep doğrultusunda istenilen kapasiteyi hızlı bi şekilde oluşturup siz müşterilerimizi mağdur bırakmamak adına en kısa zamanda en yüksek iş verimiyle çalışmaktayız. Tasarımımızda esneklik ve estetik olması için geniş malzeme ve seçim olanağı müşterilerimize sunulmaktadır. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

Ürünün Özellikleri

Yükseklği : 180cm

Genişliği:   40x40cm

  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Tek kapılıdır.
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri
  • Havalandırmalar panjurludur


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz