• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

12 Gözlü Emanet Dolabı

12 Gözlü Emanet Dolabı


12 gözlü emanet dolabı iş yerlerinizde ve ofisleriniz de kolaylıkla kullanabilec...

Ürün açıklaması:

 

En önemli yaşam alanları olan evlerin dışında insanlar genellikle emanet dolapları kullanıyor. Bu doğrultuda emanet dolapları kullanılmayan diğer alanlara girildiğinde de insanlar özel eşyalarınızı çıkararak belirlenmiş olan alanlara koyuyorlar. Bu aşamada eğer özel eşyalar koyulması için özel dolaplar olmazsa etrafta dağınık halde eşyalar kalıyor. Bu durumda da kaybolma sorununun dışında çok dağınık bir görüntü ile karşı karşıya kalınabilir.

 

Bu problemleri yaşamamak için de kişilerin alanları en iyi şekilde kullanarak bir emanet dolabı alması gerekiyor. Özellikle toplu kullanım alanlarında bu emanet dolapları, çelikten yapılıyor. Böylece hem dolaplar sağlam oluyor hem de görüntü açısından oldukça şık bir görünüm sunabiliyor.

 

Emanet dolapları, yurtlarda ve kurslarda öğrencilerin şahsi dolaplarıdır, genelde bu dolaplar çelik malzemeden yapılır.

 

Okullarda öğrenci dolaplarında yine çanta kitap ve defter muhafazası ve öğrencilerin kıyafetlerini kişisel özel eşyaları saklanır. Bu çelik dolaplar farklılık boyutlarda olabilir 16 gözlü, 32 gözlü, 40 gözlü vb, dolap ölçüsüne göre büyük küçük, az bölmeli veya çok bölmeli olabilir. Dolapların İçerisine koyulacak malzemelerin çokluğuna göre ölçü belirlenir

 

Ürünün Özellikleri:

 

Çelik dkp saç malzemeden ve kilitli olarak seri bir şekilde üretilir, Emanet dolaplarında kişisel ve özel değerli malzemeleri saklamak içinde kullanılır.

 

Emanet dolapları istenilen ölçülerde yapılır kullanılacak alan ölçülerin göz önünde bulundurarak üretim yapılır özel ölçülerde fiyat biraz daha yüksektir seri üretim ve adetli olmadığından standart ürünlerin fiyatları daha uygundur ellimizde genelde hazırdır kalıplar yardımı ile seri üretim yapılır bu nedenle çok daha uygun fiyatlarda alabilirsiniz

 

Dolap gövdesini meydana getiren bu çelik levhalar ısıya, neme ve toza karşı oldukça uzun süre dayanım gösterdikleri için emanet dolabı olarak kullanım tercihinde bulunulmaktadır.

 

Ahşap ürünler boya ve vernik uygulaması ile dış etkenlere karşı güçlendirilmeye çalışılsalar da yoğun kullanım, bu tabakaların aşınmasına neden olacak ve bu ahşap dolap çevresel faktörlerin yıpratıcı etkilerine karşı açık hale gelmiş olacaktır. Bu sebeple sağlam ve uzun ömürlü emanet  dolabı için hammaddenin kaliteli çelik alaşımdan temin edilmesi önem arz etmektedir.

 

  • Yükseklği : 195cm
  • Genişliği:   105x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı,
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri.

 

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz