• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

21 Gözlü Emanet Dolabı

21 Gözlü Emanet Dolabı


21 Gözlü Emanet Dolapları en çok tercih edilen emanet dolaplardır.

Ürün Açıklaması:

 

21 gözlü emanet dolabı yerden tasarruf sağlamanızı sağlayacak ekonomik boyutlarda çelik metallerle tasarlanmıştır. Ofis, İş yeri, üniforma gibi yerlerde kullanabileceğiniz, giyisilerinizi, ayakkabılarınızı  ve özel eşyalarınızı  rahatlıkla saklayabileceğiniz bir üründür.

 

Ürünümüz de tasarımı açısından gayet şık bir görünüşe sahiptir ve tüm malzemelerinizi tek bir alanda toplamak için en alınabilecek en uygun emanet dolabıdır. Maksimum mukavamet ve dayanım için fabrikamızda özel elektrik kaynağı ile özenle üretilerek monte edilir. Kullanımı çok kolaydır ve kolayca taşınabilir olmasından dolayı her amaca uygun tasarlanmıştır

 

Emanet dolabımız çelik kaplamadan üretilmesine rağmen taşınması çok kolaydır.  Bildiğimiz üzere bütün dolaplarda ortak bir sorun olan ayakların kırılması, yamulması, çıkması gibi durumlar bir Koçstil firmasının ürünü olan 21 Gözlü emanet Dolabı'nda mümkün değildir.

 

Ayaklarında 10cm uzunluğunda, 5mm kalınlığında çelik ayaklar mevcuttur ve bu sayede de çeşitli su basmalarında yüksekliği 10mm olduğundan dolayı içinde sakladığınız kişisel eşyalarınız kesinlikle zarar görmeyecektir.

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Ürün Özellikleri:

 

Fabrikamızda üretilen zaman dökümden üretilen bu çelik kilit; korozyona karşı kadmiyum kaplama kullanılarak dizayn edilmiştir. İstekler doğrultusunda standart üretilen bu kilide alternatif olarak, elektronik şifreli ve manuel şifreli kilitler de uygulanabilir. Dolabın kapağının iç kısmındaki güçlendirme takviyeleri dolabın kullanım ömrünü bir hayli uzatır ve eğilmeyi, bükülmeyi, esnemeyi, sallanmayı engeller. Arkasına dilerseniz kiriş ve kolonun olmadığı bölgelerde duvara monte edilecek aparatlar uygun bir şekilde temin edilip tarafınıza aktarılacaktır.

 

Piyasada birçok emanet dolabı seçeneğiniz vardır. Tercihinizi yapmadan önce firmamızın ürettiği emanet dolabı özelliklerini mutlaka incelemelisiniz. Emanet dolaplarında müşteri tarafından istenilen temel özellikler uzun ömürlü gövde ve kapak yapısı, çevresel faktörlere karşı azami dayanım, kullanım kolaylığı ve pozitif dekoratif duruştur.

 

Bu sebeple malzeme kalitemize güveniyoruz. Malzeme kalitesi içerisinde menteşe ve kilit mekanizmasında kullanılan parçalar da yer almaktadır. Bu parçaların düşük kalite ile kullanılması nedeniyle kısa ve orta vadede  kullanım sıklığı ve çevresel faktörlere göre değişkenlik gösterir.

 

Dolapta deformasyonlar gözlemlenmektedir. Bu sebeple kullandığımız kilidin ve menteşenin de birinci sınıf üretime sahip olmasına dikkat etmekteyiz.

Çevresel faktörlere dayanımda, kullanılan çelik levhaların kalitesinin yanında boyanın kalitesi de önemlidir. Özellikle neme, ısıya ve toza karşı dolap gövdesini uzun yıllar koruyacak kalitede bir boyanın olması dolap ömrünü de doğrudan etkilemektedir.

 

21 gözlü emanet  dolabı için kullandığımız elektrostatik toz boya sayesinde çevresel faktörlerin dolap gövde ve kapağına etkisini ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca bu boya, temizliğin çok daha kolay yapıldığı, ağır temizlik malzemelerinin kullanılmasını gerektirmeyen bir özelliğe de sahiptir.

 

  • Yükseklik: 182 cm
  • Genişlik: 83x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı,
  • Güçlendirilmiş ayak sistem.

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz