• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

7 Gözlü Emanet Dolabı

7 Gözlü Emanet Dolabı


7 gözlü emanet dolabı çok daha kolay bir kullanım sağladığı için daha çok tercih...

Ürün açıklaması:

 

7 gözlü emanet dolabı almaya karar verdiyseniz ürün özelliklerine bakıp kıyaslama yapmanızda fayda vardır. Biz KoçStil firması olarak malzemenin kalitesine ve birinci sınıf işciliğe özen göstermekteyiz.

 

Biz KoçStill olarak hammadde temininden kalite kontrol aşamasına kadar bir dizi kalite kontrol politika çerçevesinde uygulamalar yapmaktayız. 

7 gözlü emanet  dolabı özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin çok sık tercih ettiği ürünlerimizdendir. Bu ürünü çift fonksiyonu ile kullanmanız mümkündür. İsterseniz emanet dolabı olarak kullanın isterseniz ayakkabı dolabı olarak kullanın.

 

Ya da iki özelliğini aynı anda da kullanabilirsiniz. Bu niteliği ile oldukça geniş bir kullanım alanına hitap etmektedir. Oteller, fabrikalar, lokantalar, spor salonları, hamamlar vb. birçok alanda yedi gözlü emanet ve ayakkabı dolabı, özellikle bu işletmelerde çalışan personel için sıklıkla tercih ediliyor.

 

Piyasada birçok emanet dolabı seçeneğiniz vardır. Tercihinizi yapmadan önce firmamızın ürettiği emanet dolabı özelliklerini mutlaka incelemelisiniz. Emanet dolaplarında müşteri tarafından istenilen temel özellikler uzun ömürlü gövde ve kapak yapısı, çevresel faktörlere karşı azami dayanım, kullanım kolaylığı ve pozitif dekoratif duruştur. Bu özellikler aynı zamanda dolabın toplam kalitesini de oluşturmaktadır.

 

Ürün Özellikleri:

 

Üretimini yaptığımız yedi gözlü emanet dolabı, sağlam gövde ve kapak yapısını hammadde olarak kullanılan çelik alaşımlı levhalardan almaktadır. Bu levhalar standartlara uygun olarak üretim yapan KoçStil tesislerinden temin edilmektedir.

 

Bu sebeple malzeme kalitemize güveniyoruz. Malzeme kalitesi içerisinde menteşe ve kilit mekanizmasında kullanılan parçalar da yer almaktadır.

 

Bu parçaların düşük kalite ile kullanılması nedeniyle kısa ve orta vadede kullanım sıklığı ve çevresel faktörlere göre değişkenlik gösterir.

 

Dolapta deformasyonlar gözlemlenmektedir. Bu sebeple kullandığımız kilidin ve menteşenin de birinci sınıf üretime sahip olmasına dikkat etmekteyiz.

 

Çevresel faktörlere dayanımda, kullanılan çelik levhaların kalitesinin yanında boyanın kalitesi de önemlidir. Özellikle neme, ısıya ve toza karşı dolap gövdesini uzun yıllar koruyacak kalitede bir boyanın olması dolap ömrünü de doğrudan etkilemektedir.

 

Yedi gözlü emanet  dolabı için kullandığımız elektrostatik toz boya sayesinde çevresel faktörlerin dolap gövde ve kapağına etkisini ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca bu boya, temizliğin çok daha kolay yapıldığı, ağır temizlik malzemelerinin kullanılmasını gerektirmeyen bir özelliğe de sahiptir.

 

 

  • Yükseklik: 182 cm
  • Genişlik: 30x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı,
  • Güçlendirilmiş ayak sistem.

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz