• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

8 Gözlü Emanet Dolabı

8 Gözlü Emanet Dolabı


8 'li emanet dolabı ile yerden tasarruf edebileceğiniz bir üründür.

Ürün açıklaması:

 

8 Gözlü emanet dolabı ile yerden tasarruf ederek daha büyük iş yerlerinizle tam size göre bir üründür. Emanet dolabı almadan önce kesinlikle özelliklerini ve malzeme yapısını diğer dolaplara göre karşılasştırmalısınız.

 

Biz KoçStil firması olarak birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işcilik kullanmatayız. Birinci sınıf malzeme olarak kalite standartlarına uygun görülmüş alaşımlar kullanmatayız. Birinci sınıf işcilik ise ustalarımızın çok tecrübeli olması ve ekip ruhu ile çalışıyor olmasıdır.

 

Kalite kontrolleri sırasında hata oranlarının çok az olmasıda bunu göstergesidir.

 

Ayrıca firmamız makine teknolojilerini yakından takip ettiğinden dolayı sektörel yenilikleri bünyesine kısa bir sürede adepte edebilmektedir. İşcilik kalitesini etkileyen faktörlerden biride kaynakların doğru ve sağlam yapılmış olmasıdır.

 

Kullandığımız punto kaynak sistemi dolaplar için uzun yıllar gedecek olup daha uzun ömürlü ve sağlam olmuştur.

 

Dolap gövdesini meydana getiren bu çelik levhalar ısıya, neme ve toza karşı oldukça uzun süre dayanım gösterdikleri için emanet dolabı olarak kullanım tercihinde bulunulmaktadır.

 

Ahşap ürünler boya ve vernik uygulaması ile dış etkenlere karşı güçlendirilmeye çalışılsalar da yoğun kullanım, bu tabakaların aşınmasına neden olacak ve bu ahşap dolap çevresel faktörlerin yıpratıcı etkilerine karşı açık hale gelmiş olacaktır. Bu sebeple sağlam ve uzun ömürlü emanet  dolabı için hammaddenin kaliteli çelik alaşımdan temin edilmesi önem arz etmektedir.

 

Ürünün Özellikleri:

 

Firma kalite uygulamalarımız çerçevesinde önem verdiğimiz bir diğer malzeme de menteşe grubudur. Menteşeler, dolap kapakları ile gövde arasındaki hareketli parçalardır ve dolabın defalarca açılması karşısında dahi ilk günkü görevini yerine getirecek kaliteye sahip olması gerekir.

 

Aksi halde dolap kapaklarının tam olarak kapanmaması, kapaklarda sarkma meydana gelmesi gibi kullanımı zor hale getiren sorunlarla karşılaşılmaktadır. Kullandığımız menteşeler birinci sınıf kaliteye sahiptir.

 

Bu sebeple müşterilerimizden kapak problemleri ile ilgili bir geri dönüş yaşamamaktayız. Malzeme kalitesi levha ve menteşe grubu ile sınırlı değildir. Kullanılan toz boyalar da kaliteli olmadığı takdirde hem insan sağlığı açısından zararlıdır hem de dolap gövdesini dış etkenlere karşı tam olarak muhafaza edemez.

 

Bu da dolabın kullanım ömrünün azalması anlamına gelir. Dolabın üretim aşamalarındaki son basamaklarda yer alan boyama işleminde kaliteli elektrostatik toz boya kullanmaktayız.

 

 

  • Yükseklği : 195cm
  • Genişliği:   67x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz