• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

2'li Klasör Dolabı

2'li Klasör Dolabı


Klasör dolapları her işletmecinin vazgeçilmezi olarak zorunlu hale getirilmiştir...

Ürün açıklaması:

 

 

Klasör dolapları her işletmecinin vazgeçilmezi olarak zorunlu hale getirilmiştir.

 

 

Bu ikili klasör dolapla günlük hayatta kullandığınız bütün gereçleri özel evraklarınızı ve dosyalarınızı güvenle muhafaza edebilmek için siz müşterilerimize KOÇStill fabrikalarında üretmekteyiz.

 

Önemli verilerin, klasörlerin ve evrakların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi gereken her yerde kilitlenebilir bir dolaba sahip olmanız size birçok avantaj sağlayacaktır.

 

Sonradan emniyete almak istediğiniz dolaplar için de ayrıca kilit sistemleri sunuyoruz. Karşımıza genellikle çelik yapılarda çıkan yangına karşı dayanıklı sistemler ise verilerin korunması açısından etkili bir koruma sunmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir raflar hem DIN A4 klasörler hem de diğer boyutlara sahip evrak ile dosyalar için yeteri kadar alana sahip olmanızı sağlıyor.

 

Böylece depolama alanlarınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanabiliyor ve değerli ofis alanınızda boş alanlar yaratabiliyorsunuz. Böylelikle bu kalsör dolabı ile yerden büyük bir oranla  yer tassarrufu sağlayacaksınız.

 

Ürün Özellikleri:

Bu ikili soyunma dolabı sağlam punta kaynakları ile tesislerimiz de üretilmiştir. Ateşe ve diğer doğal afetlere dayanıklı olması için fabrikamız tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Güvenerek eşyalarınızı içinde muhafaza edebilirsiniz.

 

Özel fabrikamızda üretilen kimsenin erişemiyecegi şekilde özel kilit sistemi ile tasarlanmıştır. Ürünün özelliklerinin çok geniş olmasından dolayı tüm olumsuz durumlara ortadan kaldırmaktadır.  Konfor ön plana çıkması ile birlikte bu çelik klasör dolabları siz müşterilerimiz için farbrikalarımızda üretilip satışa sunulmuştur.

 

Gerek güvenlik açısından , gerek bulunduğu mekanda çok yer kaplamaması, gerekse üst sekment olması nedeniyle büyük rağbet görmektedir.

 

Dosyalarınızı ve evraklarınızı güvenle muhafaza edebilmeniz için özel bir kilit sistemi eklenmiştir. Bu ikili klasör dolapları çelikten yapıldığı için ısıya karşı yangına karşı dayanıklı olduğundan dolayı daha çok tercih edilmektedir.

 

Olası bir yangın durumun da evraklarınızı yanmadan rahatlıkla kurtarabilirsiniz.Bu ürünlerin beraberinde getirdiği özellikler sayesinde sizde istediğiniz düzene ve ofis görünümüne kavuşmanız bu klasör dolapları ile çok daha kolaydır.

 

İç mekanda ve açık alanda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kullanıcılarına kolonsuz ve kirişsiz rahat kullanım olanağı ile büyük bir kolaylık sağlar. Klasör Dolapları, üretiminden dolayı her hangi bir dekorla süslenebilir ve nötr renklerde kaynaşacak çekici toz boya ile özenerek boyanır ve kaplanır.

 

Geçici ve prefabrik değildir ama daha çok uzun ömürlü konforlu ve standartları çok yüksek mobil bir kullanım sağlayan Koçstil fabrikalarında özenle ve kaliteli bir şekilde üretilen bir malzemedir. Nakliye klasör dolapların fiyatına dahildir. 

 

Toplu siparişlerinizde ürünlerimizde sizlere özel indirilmler yapmaktan kaçınmadık.

 

 

  • Genişlik: 72x46cm
  • Yükseklik: 5x60cm
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Güçlendirilmiş ayak sistemi
  • Isıya karşı mukavemet
  • Özel kilit sistemi

 

 

 

 

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz