• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

3'lü Keson

3'lü Keson


3'lü keson ile işlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Ürün acıklaması:

 

Çelik kesonlar geçmişten beri ilgililerinin aşina olduğu ve iş yerlerinin vazgeçilmez olan ürünüdür. Biz KOÇStill firması olarak sizlere kesonlarıda üretmeye başladık.

 

Bu üçlü kesonlar herkesin her işyerinin ofisin evraklarını dosyalarını ve özel eşyalarını kesonlar ile düzenli ve tertipli bir şekilde muhafaza edebileceklerdir.

 

Fransızca bir kelime olan caisson, dilimize keson olarak çevrilmiştir. Kesonun nedir sorusunun tam anlamı ile cevabı malzeme arabasıdır. Ofis ve çalışma ortamlarında kullanılması nedeni ile günümüzde malzeme dolabı olarak da adlandırılır.

 

Genellikle ofis ve çalışma ortamlarında kullanılan çekmeceli kısa dolaplara keson adı verilir. Tekerlekli ya da tekerleksiz şekilde tasarlanabilen kesonlar, masa altında ya da köşelerde kullanılabilir. Genellikle kesonlar da tekerlekleri kırılma problemi olur. Biz bu sorunun önüne geçerek güçlendirilmiş ayak olarak kırılma sorunlarını hata oranlarını en aza düşürdük.

 

Keson dolaplar, kısa olmaları ve yer kaplamadan saklama alanı yaratmaları nedeni ile ofislerde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Dosya da evraklar gibi kişisel eşyalar da keson dolaplar içerisinde saklanabilir.

 

Ofisinizde kullanacağınız mobilyaların işlevsel ve ergonomik olması gerekir. Daha az yer kaplayan ve daha geniş bir kullanım alanı sunan mobilyalar, alandan kazanırken parasal açıdan da daha karlıdır. Çalışma masalarına entegre şekilde hazırlanan keson modelleri sayesinde ayrı ayrı alışveriş yapmaktan kurtulabilir ve tek bir ürünle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Keson entegreli masalar, taşınma ve yeniden düzenleme gibi durumlarda sorun yaratabilmektedir. Bu nedenle ofis içerisindeki düzeninizi sıkça değiştiriyorsanız, ayrı keson modellerini incelemenizi öneririz.

 

Ürün özellikleri:

 

Ayrı şekilde satışa sunulan kesonlar, farklı boyutlarda ve ölçülerde hazırlanır. Üç çekmeceye kadar çıkabilen yüksekliklerin yanı sıra, dosya dolabı olarak kullanılabilecek çekmece boyutları da bulunur.

 

Özellikle muhasebe ve finans alanında çalışanların dosyalama işlemleri için yeterli alan sağlayan bu modeller, diğer modellere kıyasla daha yüksektir. Bu nedenle masa altı yerleştirmesi yerine genellikle ofisin köşelerinde değerlendirilir.

 

Sonradan emniyete almak istediğiniz dolaplar için de ayrıca kilit sistemleri sunuyoruz. Karşımıza genellikle çelik yapılarda çıkan yangına karşı dayanıklı sistemler ise verilerin korunması açısından etkili bir koruma sunmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir raflar hem DIN A4 klasörler hem de diğer boyutlara sahip evrak ile dosyalar için yeteri kadar alana sahip olmanızı sağlıyor.

 

Böylece depolama alanlarınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanabiliyor ve değerli ofis alanınızda boş alanlar yaratabiliyorsunuz. Böylelikle bu kalsör dolabı ile yerden büyük bir oranla tassarruf edebileceksiniz.

 

 

  • Ölçü: 50x40x50cm
  • Çelik korumalı tekerlikli ayaklar
  • Isıya karşı mukavemet
  • Rahat taşınabilir.

 

 

 

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz