• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

10 Gözlü Öğretmen Dolabı

10 Gözlü Öğretmen Dolabı


10 ' lu Öğretmen Dolabı güvenli ve tertipli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz ...

Ürün Açıklaması:

 

Koç Still firmasının özel ürünlerinden olan 10 Gözlü Öğretmen Dolabı bir çok işletmenin müşteri güvenliğini esas ve ön plana çıkaran yaptırımlardan bir tanesidir.

 

Bu yaptırımlar sayesinde müşteriler güvenle hizmetlerini alabilir ya da alış veriş yapabilirler. Bu 10 Gözlü Öğretmen Dolabı okullarda, iş yerlerinde, dershanelerde, askeriyede olmazsa olmaz vazgeçilmez ürünlerin başında geliyor.

 

Dosyalarınızı kaybolmadan başına hiç bir dert ve sorun gelmemesi güvenle saklayabileceğiniz bu dolaplarda ateşe karşı mukavemetli olması için çeliğin oranı arttırılmıştır.

 

Standartların çok üstünde firmamızın işçileri ile büyük çalışmalar sonucu en mükemmel hale getirilmesi sağlanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Dolabımızda çeşitli deformasyonlar olmaması için çelikle sac kullandık ve müşteri memnuniyeti için elimizden geleni Koç Still ekibi olarak yaptık. Bir çok işyeri, okul ve ofislerde çalışmaktayız müşteri memnuniyeti %100   oranımız farkımız ortadadır.

 

Ürün Özellikleri:

 

 

Ürünümüz 10 Gözlü Öğretmen Dolabı, DKP çelik sac ile kaplandığı için uzun ömürlüdür ve bu sac her türlü müşterimizin memnuniyetini kesinlikle sağlamak için en uygun üründür. 10 gözlü emanet dolabı gövdesini oluşturan özel ve mukavemeti yüksek çelik alaşım içinde sacın dışında boya da hem işletme dekorasyonu açısından hem de dolabın ömrünü daha uzun yapma açısından önemlidir.

 

Biz de bu göz önünde bulundurarak hem ısıya karşı mukavemeti hem de çizilmeye karşı mukavemeti olan elektrostatik toz boya sayesinde nemden de kurtulmuş oluyoruz.

 

Ürünümüzdeki çelik sacın içindeki bileşenlere krom da eklediğimiz için paslanma gibi sorununda önüne geçmiş oluyoruz. Elektrostatik toz boya teknolojisi sayesinde dolabın temizliği çok daha kolay ve çok daha pratik bir hal almış bulunmaktadır.

 

10 Gözlü Öğretmen Dolabı işletmelerin dolap takibini yapması için numara verilmesi gerekiyor verilmezse dolaplar karışacağından dolayı ve bulmaları daha zor olacağından dolayı dosya takibi yapabilmeleri adına dosyalarımıza etiketlik bölümleri ekledik.

 

Bu sayede dolaplardaki bölümler sayesinde karışmayacak ve takibi çok daha kolay hale gelecektir. İsteğe göre kendinden anahtarlı kilit takılabilir. Dolaplarımızda havalandırma panjurları konularak dosyaların daha düzgün bir biçimde muhafaza edilmesini sağlamıştır

 

Dolabımız her türlü yerden tasarruf etmesi için mekana uygun estetik görünüşle üretilebiliyor. Bütün soyunma dolaplarının en büyük sorunu olan ayaklarının kırılması sorununa çözüm olarak Koç Still firması ayaklarına 5 mm kalınlığında saf çelik koyarak bu probleminde önüne geçmiştir. 

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Bu tapalarda özel bileşenlerle birleştirilerek kayması önlenmecek şekilde tasarlanmıştır. Kapılar 180 derece açılır şekilde tasarlandığından ötürü kullanımı çok daha kolaylaştırılmıştır. Askılıkların kırılmasının önüne de çelik askılıklar koyarak geçilmiştir.

 

  • Yükseklik: 175 cm
  • Genişlik: 80x40 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz