• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

15 Gözlü Öğretmen Dolabı

15 Gözlü Öğretmen Dolabı


15 gözlü öğretmen dolabı yerden tasarruf edebileceğiniz bir üründür.

Ürün açıklaması:

 

KoçStil firmasının özel ürünlerinden olan 15 Gözlü Öğretmen Dolabı bir çok işletmenin müşteri güvenliğini esas ve ön plana çıkaran yaptırımlardan bir tanesidir.

 

Sosyal bir yaşam süren insanların olduğu yerlerde kişisel eşyalarını güvenle saklaması her insanın isteyeceği bir durumdur. 15 gözlü Öğretmen Dolabı da bu ihtiyaca binaen üretilmektedir. Birbirinden farklı ebatlarda üretilebilen dolaplar sadece iş merkezlerinde kullanılmamaktadır.

 

Aynı zamanda bir sürü tesiste bu dolaplar  kullanılmaktadır.

 

Bunlara örnek verecek olursak; oteller, dershaneler, okullar, yüzme havuzları, spor salonları ve iş yerleri gibi yerlerde kullanılan bu dolapların güvenliği siz müşterilerimizin isteklerine göre şifreli, asma kilit gibi kilitler kullanılabilir.

 

15 Gözlü Öğretmen Dolabı üzerinde deformasyonlar ve aşınma gibi sıkıntıların giderilmesi için tamamen çelik sac kullanılarak üretilmiştir. Biz KoçStil firması olarak müşteri memnuniyetini esas aldığımızdan ötürü kaliteli üretimimizden ödün vermedik ve elimizden geldiğinde her alanda daha iyisini ekipçe yapmaya çalıştık.

 

Ayaklarının kırılmasını, eğilmesinin önüne geçmek için ürünümüzde de 5 mm'lik çelik ayaklar konmuştur çelik ayaklarda zeminlerde deformasyonlar ve çizilmeler oluşturmaması için de ayakların 3mm'lik plastik geçme tapalar konmuştur.

 

Ürünlerimizin üzerinepaslanmasını en yavaş indirgemek için krom karışımlı bileşenler ekletilmiştir ve çizilmesini engellemek için de ürünümüzde elektrostatik boya teknolojisi kullanılmıştır. Ürünlerimizde dayanımı esasa aldığımız için ateşe ve diğer doğal afetlere karşı olması için çelik saca  TiO2 teknolojisi kullanılmıştır.

 

Ürün Özellikleri:

 

15 Gözlü Öğretmen Dolabı işletmelerin dolap takibini yapması için numara verilmesi gerekiyor verilmezse dolaplar karışacağından dolayı ve bulmaları daha zor olacağından dolayı dosya takibi yapabilmeleri adına dosyalarımıza etiketlik bölümleri ekledik. Dolaplarımıza içinin hava almasını sağlamak için de havalandırma panjurları koyarak hava almasını sağladık.

 

15 Gözlü Öğretmen Dolabı üretiminde dolabımızın gözlerini müşterimizin isteğine göre genişletilebilir iç dekorasyonu da değiştirebilebilmektedir.

 

Bunu yaparak dolabın yerleştirileceği alanın en verimli şekilde kullanılması verilen ölçüleri yerden tasarruf ederek en mükemmel halde müşteriye sunmayı mümkün hale gelecektir gözleri birbirinden bağımsız yaparak açılma aralıklarını en uzuna getirmiş olduk.

 

Dolabımız her türlü yerden tasarruf etmesi için mekana uygun estetik görünüşle üretilebiliyor. Bütün soyunma dolaplarının en büyük sorunu olan ayaklarının kırılması sorununa çözüm olarak Koç Still firması ayaklarına 5 mm kalınlığında saf çelik koyarak bu probleminde önüne geçmiştir.

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur. Bu tapalarda özel bileşenlerle birleştirilerek kayması önlenmecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Kapılar 180 derece açılır şekilde tasarlandığından ötürü kullanımı çok daha kolaylaştırılmıştır. Askılıkların kırılmasının önüne de çelik askılıklar koyarak geçilmiştir.

 

  • Yükseklik: 175 cm
  • Genişlik: 120x40 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet
  • Ayarlanabilir çekmeceler


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz