• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

9 Gözlü Telefon Dolabı

9 Gözlü Telefon Dolabı


9 Gözlü Telefon Dolabı ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı muhafaza edebilirsin...

Ürün açıklaması:

 

KoçStill'in 9 Gözlü Telefon Dolabı ile telefon kullanılan bir işletmede gelen müşterilerinizin, çalışanlarınızın emanet olarak bırakabileceği kilitli ve güvenli dolaplardır.

 

Telefon dolapları ihtiyacı telefonun kullanımına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Piyasadaki diğer dolaplar metal kaplama veya ahşaptan oluşmaktadır. Biz KoçStil kalitesiyle dolaplarımızı çelik sacdan imal ediyoruz ve diğer dolaplardan çok daha özellikli, daha uzun ömürlü dolaplar üretiyoruz.

 

Metal telefon dolaplarda tercih edilmesindeki birinci neden dolapların uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Çeliğin içine krom bileşenler atarak üretilen çelik saclı dolabın paslanmaya ve korozyona uğramasını engellemiş olmaktayız.

 

9 Gözlü Telefon Dolabı gövdesini oluşturan özel ve mukavemeti yüksek çelik alaşım içindeki sacın dışında boya da hem işletme dekoru açısından hem de dolabın ömrünü çok daha uzun kılması açısından önemli bir yere sahiptir.

 

Ürünümüzün üzerine birinci sınıf elektrostatik toz boya teknolojisi uygulandığından dolayı çizilme gibi sorunların önüne geçmekle beraber temizliği de çok daha kolay hale getirdik.

 

Ürün Özellikleri:

 

9 Gözlü Telefon Dolabı çelik ve sağlam yapısında malzeme kalitesi önemli bir yer almaktadır. Bu kaliteli ürün DKP çelik sac plakadır.

 

Malzemelerimizin kalitesili olması ürünün kalitesini etkiliyor olmuş olsa da tam anlamıyla yeterli değildir. Bir ürünü kaliteli kılan malzeme kalitesinin ardından işçiliğin de kaliteli olmasıdır.

 

Firmamız üretimini KoçStil farkıyla yapmış olduğu Çelik telefon dolapların müşteriye teslim edileceği ana kadar ki üretim aşamasında kaliteli bir ekip ruhu ile hep birlikte el ele vererek çalışmaktayız.

 

9 Gözlü Telefon Dolabı'nda kullandığımız kilit sistemi standartların tamamına uygun olarak üretilmiş anahtarl kilit ve mandallı kilit olmak kaydıyla iki çeşittir. Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu sistemin dışında toplu alımlarda farklı kilit modelleri de kullanabilmekteyiz.

 

Sizin istekleriniz doğrultusunda dolaplarımıza 10lu 20li 30lu 40lı olarak fazla gözlü dolaplar da sizler için hazırlayabiliyoruz. Dolapların mutlak düzenli olabilmesi açısından müşterilerimize dolapların yanında etiketlikte veriyoruz, bu sayede dosyalarınız kesinlikle karışmayacaktır ve daha düzenli ve düzgün bir işletme sahibi olacaksınız.

 

Dolabımız her türlü yerden tasarruf etmesi için mekana uygun estetik görünüşle üretilebiliyor. Bütün soyunma dolaplarının en büyük sorunu olan ayaklarının kırılması sorununa çözüm olarak Koç Still firması ayaklarına 5 mm kalınlığında saf çelik koyarak bu probleminde önüne geçmiştir. 

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Bu tapalarda özel bileşenlerle birleştirilerek kayması önlenmecek şekilde tasarlanmıştır. Kapılar 180 derece açılır şekilde tasarlandığından ötürü kullanımı çok daha kolaylaştırılmıştır. Askılıkların kırılmasının önüne de çelik askılıklar koyarak geçilmiştir.

 

  • Yükseklik: 75 cm
  • Genişlik: 75x20 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet
  • Elektrostatik toz boya


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz