• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Altılı Soyunma Dolabı STANDART

Altılı Soyunma Dolabı STANDART


Altılı Soyunma Dolabı KoçStil güvencesiyle işletmemizin en çok satılan ürünleri ...

KoçStil Kalitesiyle üretilen bu Altılı Soyunma Dolabı hemen hemen her iş yerinin özellikle ve özellikle uzun iş kıyafetleri kullanan fabrikalar, iş yerleri, maatbaalar, oteller, resmi daireler, askeriye ve lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilen bu vazgeçilmez ve mükemmel ürün özel bir ihtiyacın dışında artık günümüzde zorunlu bir hale gelmiştir.

 

Bir diğer ürünümüz olan Spot Soyunma Dolabı Tekli ürünümüze gitmek için bağlantıya tıklayınız.

 

 Ürün Detayları:

 

İşletmenizde çalışanınız varsa soyunma dolabına da ihtiyacınız var demektir. Bu ihtiyacın giderilmesinde bu işi yapan sistemin KoçStil olarak öncü firmalarından biri olarak Altılı Soyunma Dolabı modelleri arasında temel ayrım ebat, renk ve model olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Ürün kesinlikle  sağlam punta kaynaklı DKP çelik sacdan üretilmiştir. Asma kilit kullanımına özel yonca kilit kullanmaktayız.

 

Bir çok firma Altılı Soyunma Dolabı tercih ediyor sebebi ise zeminden çok yüksek tasarruf sağlamasıdır. 

 

Sizce neden Altılı Soyunma Dolabı?

 

Firmamızda uzman personellerin işçilik konuusnda sektörde önde gelen üretimlere parmak bastığımızı belirtmekte fayda görüyoruz. Personellerimiz uygun görüldüğünde hizmet içi faaliyetleri ile sektördeki uygulamaları ve yenilikleri konusunda eğitilmekte ve bu yeniliklerle ilgili gerekli alt yapı çalışmaları KoçStil ekibimiz tarafından özenle düzenlenmektedir.

 

İşletmeler istekleri doğrultusunda Altılı Soyunma Dolabı'na farklı isteklerde bulunarak dizaynını değiştirebilirler ekiplerimiz işletmenizin dolapları koyacağınız bölgeyi gelip analiz ederek ona uygun size danışarak proje çıkarıp sizin istekleriniz doğrultusunda bir proje yapılarak her iki tarafında memnun kalmasını sağlayabiliriz.

 

Altılı Soyunma Dolabı modellerimiz tamamen çelikten üretilip, çeliğin standartlarına en uygun şekilde iş güvenliği yasasına uygun üretilmektedir.

 

Altılı Soyunma Dolabı modelimizde ayarlanabilir 3 adet bağımsız bölme üstünde üç tane bağımsız bölme olmak üzere toplamda 6 tane ayrı bölümdür bu gözler ayrı kapaklarla açılıp kapatılabilmektedir. Ayrıca dolabın estetiği açısından gizli menteşe teknolojisi uygulanmıştır.

 

KoçStil fabrikalarında üretilen çelik saclardan üretilerek birbirinden bağımsız olmak üzere ikisi altta ikisi üste 4 göz yer almaktadır. Dolap içlerine göz koyulmasının sebebi günlük kıyafetler ile çalışma kıyafetlerin birbirinden ayrılmasını hedeflemektir.

 

İstek doğrultusunda iş çalışma yasasının esaslarından biri olan dolabın üzerine malzeme konulmamasını sağlamak için eğimli üretilmiştir.

Bu Üstüste İkili Soyunma Dolabı özel eşya saklamak için 3 noktalı kilitleme mekanizmasına sahiptir ve çift cidarlı kapıları, iki adette pirinç anahtarlı gömme paslanmaz çelik kürek kolları ve çelik çubuklu kendi kendine kilitlenen kapıları bünyesinde barındırmaktadır.

 

 

Ürün Özellikleri:

  • Yükseklik: 200 cm
  • Genişlik: 117x40 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet
  • Havalandırma sistemi


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz