• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Dörtlü Soyunma Dolabı

Dörtlü Soyunma Dolabı


Bir KoçStil Ürünü olan Dörtlü Soyunma Dolabı ile bütün personel sıkıntıları orta...

KoçStil güvencesiyle üretilen bu Dörtlü Soyunma Dolabı hemen hemen her iş yerinin özellikle ve özellikle uzun iş kıyafetleri kullanan fabrikalar, iş yerleri, maatbaalar, oteller, resmi daireler, askeriye ve lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilen bu vazgeçilmez ve mükemmel ürün özel bir ihtiyacın dışında artık günümüzde zorunlu bir hale gelmiştir.

 

 

Ürün Açıklaması:

 

İşletmenizde çalışanınız varsa soyunma dolabına da ihtiyacınız var demektir. Bu ihtiyacın giderilmesinde bu işi yapan sistemin KoçStil olarak öncü firmalarından biri olarak Dörtlü Soyunma Dolabı modelleri arasında temel ayrım ebat, renk ve model olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Soyunma dolabı ihtiyacı olmayan hiç bir firma kalmamıştır günümüzde. İşçi, personel çalıştıran her işletme için soyunma dolabı şarttır. Bizim ürünlerimiz uzun yıllar kendini sağlam tutmasıyla ünlüdür. Üründe malzemeden asla kaçılmamıştır.

 

Referansı olmayan firmalardan aldığınız ürünler fiyat olarak sizi tatmin edebilir fakat kullandıkları malzemelerin kalitesizliği göz önünde bulundurursak  ve kötü işçiliklerini de işin içine katarsak uzun ömürlü olmadıklarını gözlerinizle göreceksinizdir.

 

İşletmeler istekleri doğrultusunda Dörtlü Soyunma Dolabı'na farklı isteklerde bulunarak dizaynını değiştirebilirler ekiplerimiz işletmenizin dolapları koyacağınız bölgeyi gelip analiz ederek ona uygun size danışarak proje çıkarıp sizin istekleriniz doğrultusunda bir proje yapılarak her iki tarafında memnun kalmasını sağlayabiliriz.

 

Dörtlü Soyunma Dolabı modellerimiz tamamen çelikten üretilip, çeliğin standartlarına en uygun şekilde iş güvenliği yasasına uygun üretilmektedir. KoçStil fabrikalarında üretilen çelik saclardan üretilerek birbirinden bağımsız olmak üzere ikisi altta ikisi üste 4 göz yer almaktadır.

 

Dolap içlerine göz koyulmasının sebebi günlük kıyafetler ile çalışma kıyafetlerin birbirinden ayrılmasını hedeflemektir. İstek doğrultusunda iş çalışma yasasının esaslarından biri olan dolabın üzerine malzeme konulmamasını sağlamak için eğimli üretilmiştir.

 

Bu Üstüste İkili Soyunma Dolabı özel eşya saklamak için 3 noktalı kilitleme mekanizmasına sahiptir ve çift cidarlı kapıları, iki adette pirinç anahtarlı gömme paslanmaz çelik kürek kolları ve çelik çubuklu kendi kendine kilitlenen kapıları bünyesinde barındırmaktadır.

 

Dört adet yüksekliği vardır yüksekliği ayarlanabilecek raflar 2 ½ adımlar ile ayarlanır ve 500 lb gibi yüksek bir dayanım kapasitesine sahiptir. Bu kilitleme Dörtlü Soyunma Dolabı, 18 ölçülü tam uzunlukta piyano menteşe ve ayarlanabilir olmasından dolayı çelik ayakları da bünyesinde barındırıyor.

 

Paslanmaz saf çelikten üretilen bu dolabı tamamen özel ekibimiz tarafından monte edilmiş ve kullanıma hazır bir biçimde sizlere sevk etmektedir. Üzerinde yüksekliği tamamen manuel biçimde ayarlanacak şekilde tasarlanmış raflar mevcuttur. 

 

Ürün Özellikleri:

 

  • Yükseklik: 200 cm
  • Genişlik: 80x40 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet
  • Havalandırma sistemi

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz