• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Soyunma Dolabı İkili

Soyunma Dolabı İkili


550 TL


Soyunma Dolabı İkili kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı güvenli düzenli ve tertipli  bir şekilde olması için soyunma dolabına ihtiyac duyulmaktadır.Dolap seçimlerinizde kapasitesi ve kullanılabilirliği çok önemlidir. Kullanışlı olması, yerden tasarruf etmesi ve iç kapasiteininde verimli olmasından dolayı daha çok tercih edilir.

 

Tüketicilerin arz ve taleplerine göre daha fazla model seçeneği sunulubilir. Ürün ölçülerinde de değişiklik olabilir.

 

Konforlu kullanım herkesin istediği kullanım şeklidir. Biz de konforu sağlamak için şu özellikleri ekledik;

 

Bu ürün ne kadar soyunma dolabı olarak adlandırılsada ürün özelliğinin geniş olmasından dolayı konforlu bir kullanım sağlar.

 

Üründe aranan özelliklerden olan boya, renk havalandırma ızgarasının olup olmaması dolapların karışmaması adına isimliğinin olup olmaması askı kanca gibi aparatların olup olmaması ve güvenlik için asma kilit takmaya uygun olup olamaması ürün özelliklerinde büyük önem taşımaktadır.

 

Siz müşterilerimiz için 

 

 

Modern yaşam alanlarında iş ve sosyal hayat geliştikce kişilerin ihtiyacları ve yaşam kalitesini artması ile arz ve taleplere göre ürünlerde değişkenlik göstermektedir.

 

Modern çağ dönemi ile birlkte gelen fabrikalarda, otellerde, gerekse spor alanlarında kafeler restaurant gibi yerlerde kıyafetlerini ve çantalarını veyada özel eşyalarını saklamak amacıyla güvenilir bir dolaba ihtiyaç duyarlar.

 

Bu durumda ise soyunma dolabları devreye girmektedir. Konfor ön plana çıkması ile birlikte bu çelik soyunma dolabları siz müşterilerimiz için farbrikalarımızda üretilip satışa sunulmuştur. Gerek güvenlik açısından, gerek bulunduğu mekanda çok yer kaplamaması, gerekse üst sekment olması nedeniyle büyük rağbet görmektedir.

 

Soyunma dolabları kişisel eşyalar için kullanıldığından kişiye özel olmalıdır. Özel fabrikamızda üretilen kimsenin erişemiyecegi şekilde özel kilit sistemi ile tasarlanmıştır. Ürünün özelliklerinin çok geniş olmasından dolayı tüm olumsuz durumlara ortadan kaldırmaktadır.

 

Bu soyunma dolapları özellikle uzun iş kıyafeti kullanan kişiler için tulum önlük ve benziri kıyafetler için fabrikalar oteller matbaacıla, resmi daireler, askeriye, tekstil atolyeleri lokantalar restoranlar spor salonları gibi yerlerde genellikle tercih edilen dolap türüdür.

 

Bu soyunma dolaplarının sağlıklı ve güvenli bir çalısma ortamının oluşturulması iş yerlerinizin , fabriklarınızın ve spor salonlarınızın daha düzenli ve tertipli huzurlu ve daha mutlu ve işletmelerinizin daha verimli olabilmesi için işyerlerinize ve ve çalışanlarınıza daha faydalı olacağını öne sürüyoruz. 

 

Bu Soyunma Dolabı İkili sağlam punta kaynak ile DKP sac malzemesi ile yapılmıştır. İmalatını yapmış olduğumuz ürünlerde KoçStil tesislerinde üretilen özel soğuk haddelenmiş 6112 A-1 sac ile üretilmiştir.

 

Soyunma Dolabı İkili yan yana bitişik üretilmiş ayrı dolap kapıları olan bir soyunma dolabıdır. Bu soyunma dolabının üst tarafında birer adet raf askılık aparatları bulunmaktadır. Her gözler ayrı kapaklarla açılıp kapatılmaktadır. Soyunma Dolabı İkili'nin kapak kısımlarındaki menteşeler altta ve üstte olmak üzere birer adet gizli menteşe bulunmaktadır.

 

Her soyunma dolabında olduğu gibi havalandırmak amaçlı havalandırma panjurları bulunmaktadır. Soyunma dolablarının karışmaması için dolapların üzerinde isimlik kısımları bulunduğundan bu soyunma dolapları kişiye özelleştirilmiş olmaktadır.

 

 

Ürünün Özellikleri

 

  • Yükseklği : 185cm
  • Genişliği:   80x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Çift kapılıdır.
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz