• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Spot Soyunma Dolabı Altılı

Spot Soyunma Dolabı Altılı


Soyunma dolabı hemen hemen her iş yerinin fabrikanın lokantanın resmi kurumların...

Soyunma dolabı hemen hemen her iş yerinin fabrikanın lokantanın resmi kurumların vb yerlerin ihtiyacı zorunlu hale getirilmiş bir üründür. Özel eşyalarınızın ve kıyafetlerinizin düzenli ve tertipli bir şekilde olması için dolapların her gözünde altta ve üstte raf bulunmaktadır. Bu raflar sayesinde altta ve üst raflara kıyafetlerinizi katlayarak veya özel eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kullanışlı olması ve yerden tasarruf etmesi dolaplardan beklenen bir özelliktir. Bu altılı soyunma dolabı ile üçü üstte üçü altta bir şekilde tasarlanar yerden büyük bir şekilde tasarruf ettiğinden dolayı tercih edilmektedir.Tüketicilerin arz ve taleplerine göre daha fazla model seçeneği sunulubilir. Ürün ölçülerinde de değişiklik olabilir. Üründe aranan özelliklerden olan boya, renk havalandırma ızgarasının olup olmaması dolapların karışmaması adına isimliğinin olup olmaması askı kanca gibi aparatların olup olmaması ve güvenlik için asma kilit takmaya uygun olup olamaması ürün özelliklerinde büyük önem taşımaktadır. 

Soyunma dolabları kişisel eşyalar için kullanıldığından kişiye özel olmalıdır. Özel fabrikamızda üretilen kimsenin erişemiyecegi şekilde özel kilit sistemi ile tasarlanmıştır. Ürünün özelliklerinin çok geniş olmasından dolayı tüm olumsuz durumlara ortadan kaldırmaktadır. Modern çağ dönemi ile birlkte gelen fabrikalarda , otellerde, gerekse spor alanlarında kafeler restaurant gibi yerlerde kıyafetlerini ve çantalarını ve yada özel eşyalarını saklamak amacıyla güvenilir bir dolaba ihtiyaç duyarlar. Bu durumda ise soyunma dolabları devreye girmektedir. Konfor ön plana çıkması ile birlikte bu çelik soyunma dolabları siz müşterilerimiz için farbrikalarımızda üretilip satışa sunulmuştur. Gerek güvenlik açısından , gerek bulunduğu mekanda çok yer kaplamaması, gerekse üst sekment olması nedeniyle büyük rağbet görmektedir.

Bu altılı soyunma dolabı özellikle tulum , önlük, uzun iş kıyafeti kullananlar, ofisinizde, restaurantlarda ve resmi kurumlarda genellikle tercih edilen dolaplardandır. Fabriklarınızın ve spor salonlarınızın vb gibi iş yerlerinizin daha düzenli tertipli huzurlu ve daha mutlu ve iş yerlerinizin daha verimli olabilmesi için ve çalışanlarınıza daha faydalı olacagını öne sürüyoruz.

Bu altılı soyunma dolabı sağlam punta kaynakları ile tesislerimiz üretilmiştir. Bu soyunma dolaplarının üstünde birer adet raf bulunmaktadır. Üst kısımlarında askılık aparatları bulunmaktadır. Bu soyunma dolabında havalandırma amaçlı yapılan havalandırma panjurları mevcuttur. Kişiye özel olduğu için isimlik etiketlik de bulunmaktadır. Tekli soyunma dolabının kapak kısımlarındaki menteşeler altta ve üstte olmak üzere birer adet gizli menteşe bulunmaktadır. Çok güvenli olması için çok dayanıklı bir kilit sistemi ve yeni teknolojik aletler kullanılmıştır. Ateşe ve diğer doğal afetlere dayanıklı olması için fabrikamız tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Güvenerek eşyalarınızı içinde muhafaza edebilirsiniz.

Dolaplar, özel ekibimiz tarafından tamamen monte edilerek kullanıma hazır duruma getirilir ve sevk edilir. Ağır iş hava yastıklı karton  ambalaja sarılarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında ise nakliye sırasında ekstra koruma sağlamak için özel yapılmış ahşap paletlerle arasına köpük konularak sarılırlar. Hemen arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

 

Ürün Özellikleri

Uzunluk: 200cm

Genişlik: 98x37cm

  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Güçlendirilmiş ayak sistemler

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz