• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Spot Soyunma Dolabı İkili

Spot Soyunma Dolabı İkili


Biz KoçStil olarak madde teemininden kalite kontrole kadar bir dizi kalite kontr...

KoçStil firması olarak kaliteyi esas aldığımız için Spot Soyunma Dolabı İkili hemen hemen her iş yerinin özellikle uzun iş kıyafetleri kullanan firmaların tercih ettiği bir üründür.

 

Kıyafetlerinizin ve özel eşyaların daha düzenli ve tertipli olması için soyunma dolaplarına ihtiyaç duyulmaktadır. Dolap seçimlerinde kullanılabilirliği ve kapasitesi büyük önem taşımaktadır. Bir soyunma dolabında aranan özellik olarak raf ve aparat askılarının bulunmasıdır.

 

Spot Soyunma Dolabı İkili hem yer kapladığı alan, hem de kapasite olarak daha verimli kullanıldığından daha fazla tercih sebebidir. Gerek kıyafet koyma ve asma yeri uygunluk gösterdiği için ekonomik olarak da adlandırılabilir. 

 

Bu Spot Soyunma Dolabı İkili'nın kalitesini belirleyen en önemli unsurlar malzemenin kaliteli olması ve işciliğnin iyi yapılmış olmasıdır. kaliteli ve işciliğin iyi olmasından dolayı bu dolaplar daha uzun ömürlü olmaktadır.

 

Bu nedenden dolayı bir dolap alırken diğer firmalarında dolaplarını inceleyerek kullanılan malzemeye ve işcilik özelliklerini hakkında bilgi alarak daha emin bir şekilde karar vericeksiniz. Biz ana malzemeyi KoçStil tesislerimizde temin etmekteyiz.

 

Buradaki tesislerimiz de üretilen özel soğuk haddelenmiş saç ile soyunma dolabının gövdesini oluşturarak daha sağlam bir dolap üretiyoruz.

 

Spot Soyunma Dolabı İkili her işletmecinin ihtiyacı olan soyunma dolapları arasında özel bir yere sahiptir. Bu dolaplar sadece iki personele ayrılmıştır. İki ayrı gözden oluşmaktadır. Bu Spot Soyunma Dolabı İkili işletmelerde personelin az olduğu her işletme güvenli bir şekilde kullanılabilir.

 

Her personelin ayrı bir şekilde kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır.Üretimini yaptığımız bu Spot Soyunma Dolabı İkili için kullanılan diğer ana malzemede elektrostatik toz boya kullanılmasıdır.

 

Bu elektrostatik toz boya ile tozlanmayı paslanmayı nemi sıcağı soğuğu  çizilmeyi ve eskilmeyi dolaba gelen her türlü zararı önlüyoruz ve daha uzun ömürlü bir dolap yapıyoruz.

 

Üretimini yaptığımız her dolap gibi Spot Soyunma Dolabı İkili'de birinci sınıf işcilik ile yapmaktayız. Bu işciliğin birinci sınıf olmasındaki temel nedenler ustalarımızın çok tecrübeli olması ve ekip ruhu ile çalışıyor olmasıdır.

 

Kalite kontrolleri sırasında hata oranlarının çok az olmadıda bunu göstergesidir. Ayrıca firmamız makine teknolojilerini yakından takip ettiğinden dolayı sektörel yenilikleri bünyesine kısa bir sürede adepte edebilmektedir.

 

İşcilik kalitesini etkileyen faktörlerden biride kaynakların doğru ve sağlam yapılmış olmasıdır. Kullandığımız punto kaynak sistemi dolaplar için uzun yıllar gedecek olup daha uzun ömürlü ve sağlam olmuştur.

 

Soyunma dolaplarının üzerinde bulunan sisteme uygun havalandırma panjurlarının olması da sağlık için çok önemlidir. Özellikle dolap içlerinin havasız kaldığında mikrop ve bakteri üretme ve koku yapma açısından müsait bir ortam oluşturdugundan spot sdoyunma dolabından beklenen bir özelliktir.

 

Ürünün Özellikleri

 

  • Yükseklği : 185cm
  • Genişliği:   67x37 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Çift kapılıdır.
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri
  • Havalandırma panjurludur


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz