• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Spot Soyunma Dolabı Üçlü

Spot Soyunma Dolabı Üçlü


Spot Soyunma Dolabı Üçlü sektörümüzde özenle seçtiğimiz alanında en iyi personel...

Spot soyunma dolapları her işletmecii için özel bir yere sahiptir. Bu Spot Soyunma Dolabı Üçlü personelin az olduğu yerlerde kolaylıkla güvenli bir şekilde kullanılabilir. Alanınız daha kısıtlı ise bu modelin küçüğü olan Spot Soyunma Dolabı İkili gitmek için tıklayınız.

 

Ürün Açıklaması:

 

Bu spot soyunma dolapların özellikleri arasında en çok aranan özellik altta ve üstte raflarının olup olmaması ve askı apartlarının olmasıdır. Bu raflar sayesinde çalışanlar kıyafetlerini ayakkabılarını ve özel eşyalarını düzenli ve tertipli şekilde dolapta güvenli bir biçimde  muhafaza edebileceklerdir.

 

Üst rafın hemen alt kısımında ise askı aparatları bulunmaktadır. Bu askı aparatları sayesinde personelimiz uzun iş kıyafetini vb şeyleri asarak düzenli bir şekilde muhafaza edecektir.

 

Bu gibi spot soyunma dolablarını ayıran en önemli şey kaliteli olması ve işciliğinin iyi olup olmamasıdır. Kaliteli ve işciliğin iyi olmasından dolayı bu dolaplar daha uzun ömürlü olmaktadır.

 

Bu nedenden dolayı bir dolap alırken diğer firmalarında dolaplarını inceleyerek kullanılan malzemeye ve işcilik özelliklerini hakkında bilgi alarak daha emin bir şekilde karar vericeksiniz.

 

Biz ana malzemeyi KoçStil tesislerimizde temin etmekteyiz. Buradaki tesislerimiz de üretilen özel soğuk haddelenmiş saç ile soyunma dolabının gövdesini oluşturarak daha sağlam bir dolap üretiyoruz.

 

Üretimini yaptığımız bu Spot Soyunma Dolabı Üçlü için kullanılan diğer ana malzemede elektrostatik toz boya kullanılmasıdır. Bu elektrostatik toz boya ile tozlanmayı paslanmayı nemi, sıcağı,  soğuğu, çizilmeyi ve eskilmeyi dolaba gelen her türlü zararı önlüyoruz ve daha uzun ömürlü bir dolap yapıyoruz.

 

Üretimini yaptığımız her dolap gibi Spot Soyunma Dolabı Üçlü'de birinci sınıf işcilik ile yapmaktayız. Bu işciliğin birinci sınıf olmasındaki temel nedenler ustalarımızın çok tecrübeli olması ve ekip ruhu ile çalışıyor olmasıdır. Kalite kontrolleri sırasında hata oranlarının çok az olmadıda bunu göstergesidir.

 

Ayrıca firmamız makine teknolojilerini yakından takip ettiğinden dolayı sektörel yenilikleri bünyesine kısa bir sürede adepte edebilmektedir. İşcilik kalitesini etkileyen faktörlerden biride kaynakların doğru ve sağlam yapılmış olmasıdır. Kullandığımız punto kaynak sistemi dolaplar için uzun yıllar gedecek olup daha uzun ömürlü ve sağlam olmuştur.

 

Biz bu rafları en iyi şekilde kullanım ve sizlerin istediği şekilde kullanabilmeniz için ayarlanabilir raf sistemi teknolojisini kullanmaktayız.

 

Dolapların üzerine isimlik te ekleyerek kişiye özelleştirilmiştir. Yonca kilit sistemi kullanılarak asma kilit ile özel eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

 

Ürünün Özellikleri

  • Yükseklği : 185cm
  • Genişliği: 98x37cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı 
  • Üç kapılıdır.
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri
  • Havalandırma panjurludur

 

 

 

 

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz