• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Tekli Soyunma Dolabı

Tekli Soyunma Dolabı


Tekli Spot Soyunma Dolabı her iş yerinin uygun fiyata aradığı bir üründür. Tesis...

Tekli Spot Soyunma Dolabı her işletmecinin ihtiyacı olan soyunma dolapları arasında özel bir yere sahiptir. Bu dolaplar sadece bir personele ayrılmıştır. Tek gözden oluşmaktadır. Bu Tekli Spot Soyunma Dolabı işletmelerde personelin az olduğu her işletme güvenli bir şekilde kullanılabilir.

 

Her personelin ayrı bir şekilde kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Bu Tekli Spot Soyunma Dolabı'nın özellikleri arasında dikkat çeken en önemli ayrıntılardan olan dolabın içinde altta ve üstte raf ilave ettirilebilir olmasıdır. Bu raflar saydesinde personel ayakkabılarını, kıyafetlerini, ve özel eşyalarını düzenli ve tertipli bir şekilde muhafaza edebiliyor.

 

Üst rafın hemen altında askılık aparatları bulunarak personelimiz kıyafetlerini askıya asarak bir kullanım sağlamaktadır.

 

Tekli Spot Soyunma Dolabı boyu kadar tekli kapak olması dekarasyon ve taşıma işlemi için de büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Farklı renklerde de üretilen bu ürün iş yerlerinizin rengine göre de dekor edebilirsiniz.

 

Bu spot soyunma dolaplarının kalitesini belirleyen en önemli unsurlar malzemenin kaliteli olması ve işciliğnin iyi yapılmış olmasıdır. kaliteli ve işciliğin iyi olmasından dolayı bu dolaplar daha uzun ömürlü olmaktadır.

 

Bu nedenden dolayı bir dolap alırken diğer firmalarında dolaplarını inceleyerek kullanılan malzemeye ve işcilik özelliklerini hakkında bilgi alarak daha emin bir şekilde karar vericeksiniz. Biz ana malzemeyi KoçStil tesislerimizde temin etmekteyiz.

 

Buradaki tesislerimiz de üretilen özel soğuk haddelenmiş saç ile soyunma dolabının gövdesini oluşturarak daha sağlam bir dolap üretiyoruz.

 

Üretimini yaptığımız bu Tekli Spot Soyunma Dolabı için kullanılan diğer ana malzemede elektrostatik toz boya kullanılmasıdır. Bu elektrostatik toz boya ile tozlanmayı paslanmayı nemi sıcağı  soğuğu  çizilmeyi ve eskilmeyi dolaba gelen her türlü zararı önlüyoruz ve daha uzun ömürlü bir dolap yapıyoruz.

 

Üretimini yaptığımız her dolap gibi Tekli Spot Soyunma Dolabı'nıda birinci sınıf işcilik ile yapmaktayız.Bu işciliğin birinci sınıf olmasındaki temel nedenler ustalarımızın çok tecrübeli olması ve ekip ruhu ile çalışıyor olmasıdır. Kalite kontrolleri sırasında hata oranlarının çok az olmadıda bunu göstergesidir.

 

Ayrıca firmamız makine teknolojilerini yakından takip ettiğinden dolayı sektörel yenilikleri bünyesine kısa bir sürede adepte edebilmektedir.

 

İşcilik kalitesini etkileyen faktörlerden biride kaynakların doğru ve sağlam yapılmış olmasıdır. Kullandığımız punto kaynak sistemi dolaplar için uzun yıllar gedecek olup daha uzun ömürlü ve sağlam olmuştur.

 

Soyunma dolaplarının üzerinde bulunan yönetmeliğe uygun havalandırma panjurlarının olması da sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle dolap içlerinin havasız kaldığında mikrop ve bakteri üretme ve koku açısından müsait bir ortam oluşturdugundan spot sdoyunma dolabından beklenen bir özelliktir.

 

Dolapların üzerinde isimlik ve etiketlikler bulunmaktadır. Ayrıca yonca kilit sistemi ile dolabın personelin istediği asma kilit ile güvenliği kişiselleştirilebilmesi de mümkün hale gelmektedir. 

 

 

Ürünün Özellikleri

 

  • Yükseklği : 185cm
  • Genişliği:   40x36 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Tek kapılıdır.
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri
  • Havalandırma panjurludur

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz