• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Standart İkili Soyunma Dolabı

Standart İkili Soyunma Dolabı


Standart İkili Soyunma Dolabı siz müşterilerimizin yerden tasarruf etmeleri için...

Standart İkili Soyunma Dolabı kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sağlayacak şekilde tasarlanıp, ekonomik boyutlarda çelik metallerle tamamlanmıştır. İş sahanızı daha tasarruflu kullanmak için bir diğer ürünümüz olan Standart Dörtlü Soyunma Dolabı'na gitmek için tıklayınız.

 

Ürün Özellikleri:

Ofis ve İş yeri gibi yerlerde kullanabileceğiniz, giyisilerinizi ve özel eşyalarınızı  kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz bir üründür.

 

Ürünümüz de tasarımı açısından gayet şık bir görünüşe sahiptir ve tüm malzemelerinizi tek bir alanda toplamak için en alınabilecek en uygun soyunma dolabıdır.

 

 Maksimum mukavamet ve dayanım için fabrikamızda özel elektrik kaynağı ile özenle üretilerek monte edilir. Kullanımı çok kolaydır ve kolayca taşınabilir olmasından dolayı her amaca uygun tasarlanmıştır.

 

 

Soyunma dolabımız çelik kaplamadan üretilmesine rağmen taşınması çok kolaydır Bildiğimiz üzere bütün dolaplarda ortak bir sorun olan ayakların kırılması, yamulması, çıkması gibi durumlar bir KoçStil firmasının ürünü olan Standart İkili Soyunma Dolabı'nda mümkün değildir.

 

Ayaklarında 10cm uzunluğunda, 5mm kalınlığında çelik ayaklar mevcuttur ve bu sayede de çeşitli su basmalarında yüksekliği 10mm olduğundan dolayı içinde sakladığınız kişisel eşyalarınız kesinlikle zarar görmeyecektir.

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Uygun ısıya ulaşmış fırınlarımızda, iyice sertleşene kadar pişirilen statik elektro toz boya, dolaplarımızı hem çizilmeye hem de paslanmaya karşı çok yüksek mukavemet kazandırır.

 

Üzerindeki çelikten yapılmış dayanıklı kilit sistemi asma kilit olmsına rağmen çok dayanıklıdır, kilit şık ve kullanışlı bir tasarıma aittir.

 

Fabrikamızda üretilen zaman dökümden üretilen bu çelik kilit; korozyona karşı kadmiyum kaplama kullanılarak dizayn edilmiştir.

 

İstekler doğrultusunda standart üretilen bu kilide alternatif olarak, elektronik şifreli ve manuel şifreli kilitler de uygulanabilir. Dolabın kapağının iç kısmındaki güçlendirme takviyeleri dolabın kullanım ömrünü bir hayli uzatır ve eğilmeyi, bükülmeyi, esnemeyi ve sallanmayı engeller.

 

Arkasına dilerseniz kiriş ve kolonun olmadığı bölgelerde duvara monte edilecek apartlar uygun bir şekilde temin edilip tarafınıza aktarılacaktır.

 

Dolabın Hazırlanışı:

Dolaplarımız ekibimiz tarafından müşterilerimiz için hazır hale getirilir ve kullanılacağı iş sahasına sığacak şekilde hazırlanır. Karton ambalaja sarılarak hazır hale getirilir.

 

Sonrasında nakliye edilirken kırılmaması ve maksimum mukavemet sağlaması açısından ahşap paletlerin arasına köpük konularak muhafaza edilmiştir.

 

Siz de arayarak bu mükemmel ürünü edinebilir ve KoçStil firmasını olarak size sunduğumuz indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

  • Yükseklik: 185 cm
  • Genişlik: 80x40 cm
  • 16 kabinli çoklu bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz