• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

4 Gözlü Emanet Dolabı

4 Gözlü Emanet Dolabı


4 gözlü emanet dolabı ile eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Ürün açıklaması:

 

Dört gözlü emanet dolabı almaya karar verdiyseniz ürün özelliklerine bakıp kıyaslama yapmanızda fayda vardır. Biz KOÇStill firması olarak malzemenin kalitesine ve birinci sınıf işciliğe özen göstermekteyiz. Biz KoçStil olarak hammadde temininden kalite kontrol aşamasına kadar bir dizi kalite kontrol politika çerçevesinde uygulamalar yapmaktayız.

 

Kalite uygulamalarımızın ilk bölümü malzeme temini oluşturmaktır. Dörtlü emanet dolabı genel olarak kullanım sıklığı cok olan ürünler arasındadır.

 

Bu sepepden dolayı çevresel faktörler dışında insan faktörünün yıpratıcı  etkisine karşıda mukavemet göstermesi temell üretim hedeflerinden biridir. Bu hedefe ulaşabilmek için öncelikle dolabı meydana getiren parçaların standartlara uygun niteliklerde olmasıdır.

 

Gerek dörtlü emanet dolabı gerek diğer dolap çesşitleri için temin ettiğimiz çelik alaşımlı levhaların KoçStil fabrikalrında yüksek kalite özellikleri ile üretmekteyiz. Bu özellikler kalite kontrol kuruluşları tarafından sık sık denetlemeye tabi tutulmaktadır.

 

Dolap gövdesini meydana getiren bu çelik levhalar ısıya, neme ve toza karşı oldukça uzun süre dayanım gösterdikleri için emanet dolabı olarak kullanım tercihinde bulunulmaktadır.

 

Ahşap ürünler boya ve vernik uygulaması ile dış etkenlere karşı güçlendirilmeye çalışılsalar da yoğun kullanım, bu tabakaların aşınmasına neden olacak ve bu ahşap dolap çevresel faktörlerin yıpratıcı etkilerine karşı açık hale gelmiş olacaktır.

 

Bu sebeple sağlam ve uzun ömürlü emanet  dolabı için hammaddenin kaliteli çelik alaşımdan temin edilmesi önem arz etmektedir.

 

 

Aksi halde dolap kapaklarının tam olarak kapanmaması, kapaklarda sarkma meydana gelmesi gibi kullanımı zor hale getiren sorunlarla karşılaşılmaktadır. Kullandığımız menteşeler birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bu sebeple müşterilerimizden kapak problemleri ile ilgili bir geri dönüş yaşamamaktayız.

 

Eğer orta halli bir emanet dolabı düşünüyorsanız 12 gözlü öğretmen dolabımızı inceleyebilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri:

 

Malzeme kalitesi levha ve menteşe grubu ile sınırlı değildir. Kullanılan toz boyalar da kaliteli olmadığı takdirde hem insan sağlığı açısından zararlıdır hem de dolap gövdesini dış etkenlere karşı tam olarak muhafaza edemez.

 

Bu da dolabın kullanım ömrünün azalması anlamına gelir. Dolabın üretim aşamalarındaki son basamaklarda yer alan boyama işleminde kaliteli elektrostatik toz boya kullanmaktayız.

 

Firma kalite uygulamalarımız çerçevesinde önem verdiğimiz bir diğer malzeme de menteşe grubudur. Menteşeler, dolap kapakları ile gövde arasındaki hareketli parçalardır ve dolabın defalarca açılması karşısında dahi ilk günkü görevini yerine getirecek kaliteye sahip olması gerekir.

 

Bütün bu kalite anlayışını ve üretimdeki titizlikleri sizin bir dolap alırken tespit etmeniz çok olası değildir. Bu sebeple satın alacağınız dolabın kurumsal niteliklere sahip bir firma tarafından satılmasına özen göstermelisiniz.

 

Firmamız, satış öncesinde ve sonrasında verdiği teknik destek sayesinde sektörün önemli firmaları arasında yer almaktadır. Dolap tercihinde bulunmadan önce mutlaka bizimle görüşün.

 

 

  • Yükseklik: 195 cm
  • Genişlik: 35x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz