• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

3'lü Klasör Dolabı

3'lü Klasör Dolabı


3'lü Klasör dolabı kolay bir kullanım sağladığından dolayı daha çok tercih edile...

Ürün Açıklaması:

 

3'lü Klasör dolapları herkesin her işyerinin ofislerin ve evlerinde bulundurması gerektirdiği özel evraklarını dosyalarını ve klasörlerini düzenli ve tertipli bir şekilde muhafaza edebileceginden dolayı ihtiyac duyulmaktadır. Bu 3'lü klasör dolabı bütün bu işlerinize uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

 

Sizde diğer ürünlerimizden olan ve yerden tasarruf edebileceğiniz bir ürün olan 2'li Klasör dolabını gitmek için tıklayınız.

 

Bu klasör dolapları günlük hayatta kullanıcağınız ihtiyaç duyduğunuz tüm gereçler için yeteri kadar alana sahiptir. Çelik klasör dolapları diğer ahşap dolaplar gibi değildir. Yüksek ısıya dayanıklı olduğundan dolayı daha çok tercih edilir. Bu çelik klasör dolabı ile yangına dayanıklı olmasından dolayı her hangi bir yangın durumunda evraklarınızı rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

 

İstediğiniz düzene kolayca kavuşabilir ve dolapları ihtiyacınıza göre uyarlayabilirsiniz. Önemli verilerin, klasörlerin ve evrakların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi gereken her yerde kilitlenebilir bir dolaba sahip olmanız size birçok avantaj sağlayacaktır.

 

 

Sonradan emniyete almak istediğiniz dolaplar için de ayrıca kilit sistemleri sunuyoruz. Karşımıza genellikle çelik yapılarda çıkan yangına karşı dayanıklı sistemler ise verilerin korunması açısından etkili bir koruma sunmaktadır.

 

Yüksekliği ayarlanabilir raflar hem DIN A4 klasörler hem de diğer boyutlara sahip evrak ile dosyalar için yeteri kadar alana sahip olmanızı sağlıyor. Böylece depolama alanlarınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanabiliyor ve değerli ofis alanınızda boş alanlar yaratabiliyorsunuz. Böylelikle bu kalsör dolabı ile yerden büyük bir oranla tassarruf edebileceksiniz.

 

Ürün Özellikleri:

 

Bu 3'lü klasör dolapları özel fabrikalarımızda özel ekibimiz tarafında birinci sınıf kalite ve birinci sınıf işciler tarafından özel olarak üretilmektedir. Bu işciliğin birinci sınıf olmasındaki temel nedenler ustalarımızın çok tecrübeli olması ve ekip ruhu ile çalışıyor olmasıdır.

 

Kalite kontrolleri sırasında hata oranlarının çok az olmadıda bunu göstergesidir. Ayrıca firmamız makine teknolojilerini yakından takip ettiğinden dolayı sektörel yenilikleri bünyesine kısa bir sürede adepte edebilmektedir. İşcilik kalitesini etkileyen faktörlerden biride kaynakların doğru ve sağlam yapılmış olmamasıdır.

 

Kullandığımız punto kaynak sistemi dolaplar için uzun yıllar gedecek olup daha uzun ömürlü ve sağlam olmuştur. Özel fabrikamızda üretilen kimsenin erişemiyecegi şekilde özel kilit sistemi ile tasarlanmıştır. 

 

Ürünün özelliklerinin çok geniş olmasından dolayı tüm olumsuz durumlara ortadan kaldırmaktadır.  Konfor ön plana çıkması ile birlikte bu çelik klasör dolabları siz müşterilerimiz için farbrikalarımızda üretilip satışa sunulmuştur. Gerek güvenlik açısından , gerek bulunduğu mekanda çok yer kaplamaması, gerekse üst sekment olması nedeniyle büyük rağbet görmektedir.

 

 

  • Genişlik: 102x46cm
  • Yükseklik: 5x60cm
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet
  • Güçlendirmiş ayak sistemleri

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz