• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

4'lü Klasör Dolabı

4'lü Klasör Dolabı


4'lü klasör dolabı iş yerlerinizde ve ofislerinizde rahatlıkla kullanabileceğini...

Bir 4'lü Klasör dolabı her iş yerinin ihtiyacı olan bir üründür. Dosylarınızın ve evraklarınızın düzenli tertipli ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilmek için bir klasör dolabına ihtiyaç duyulur. Diğer ürünümüz ve yerden tasarruf edebileceğiniz olan 3'lü Klasör dolabına gitmek için tıklayınız.

 

 

Ürün Özellikleri:

 

Çelik klasör dolapları diğer ahşap dolaplar gibi değildir. Yüksek ısıya dayanıklı olduğundan dolayı daha çok tercih edilir. Bu çelik klasör dolabı ile yangına dayanıklı olmasından dolayı her hangi bir yangın durumunda evraklarınızı rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

 

İstediğiniz düzene kolayca kavuşabilir ve dolapları ihtiyacınıza göre uyarlayabilirsiniz. Bu ürünlerin beraberinde getirdiği özellikler sayesinde sizde istediğiniz düzene ve ofis görünümüne kavuşmanız bu klasör dolapları ile çok daha kolaydır.

 

Özel fabrikamızda üretilen kimsenin erişemiyecegi şekilde özel kilit sistemi ile tasarlanmıştır. Ürünün özelliklerinin çok geniş olmasından dolayı tüm olumsuz durumlara ortadan kaldırmaktadır.  

 

Konfor ön plana çıkması ile birlikte bu çelik klasör dolabları siz müşterilerimiz için farbrikalarımızda üretilip satışa sunulmuştur.Gerek güvenlik açısından , gerek bulunduğu mekanda çok yer kaplamaması, gerekse üst sekment olması nedeniyle büyük rağbet görmektedir.

Bu tekli soyunma dolabı sağlam punta kaynakları ile tesislerimiz üretilmiştir. Ateşe ve diğer doğal afetlere dayanıklı olması için fabrikamız tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Güvenerek eşyalarınızı içinde muhafaza edebilirsiniz.

 

Ürün açıklaması:

Klasör dolapları ofislerde ve iş yerlerinizde pratik olduğu için çok daha yönlü olarak kullanılır. Bu dolaplar günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm gereçler için yeteri kadar alan sağlıyor.

 

Bu klasör dolapları sayesinde klasörler ve diğer malzemeler hem düzenli hem de güvenli bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Önemli verilerin, klasörlerin ve evrakların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi gereken her yerde kilitlenebilir bir dolaba sahip olmanız size birçok avantaj sağlayacaktır.

 

Sonradan emniyete almak istediğiniz dolaplar için de ayrıca kilit sistemleri sunuyoruz. Karşımıza genellikle çelik yapılarda çıkan yangına karşı dayanıklı sistemler ise verilerin korunması açısından etkili bir koruma sunmaktadır. 

 

Yüksekliği ayarlanabilir raflar hem DIN A4 klasörler hem de diğer boyutlara sahip evrak ile dosyalar için yeteri kadar alana sahip olmanızı sağlıyor.

 

Böylece depolama alanlarınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanabiliyor ve değerli ofis alanınızda boş alanlar yaratabiliyorsunuz. Böylelikle bu kalsör dolabı ile yerden büyük bir oranla tassarruf sağlayacaksınız.

 

 

  • Uzunluk: 133x46cm
  • Genişlik: 5x60cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Güçlendirilmiş ayak sistemler

 

 

 

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz