• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

5 Gözlü Öğretmen Dolabı

5 Gözlü Öğretmen Dolabı


5'li öğretmen dolabı ile yerden tasarruf ederek eşyalarınızı güvenli bir şekilde...

Ürün açıklaması:

 

KocStill firmasının yine özel ürünlerinden olan 5 Gözlü Öğretmen Dolabı bir çok işletmenin müşteri güvenliğini esas alan ve ön plana çıkaran yaptırımlardan bir tanesidir. Bu yaptırımlar sayesinde müşteriler güvenle hizmetlerini alabilir ya da alışveriş yapabilirler.

 

Bu 5 gözlü Öğretmen dolapları okullarda vazgeçilmez olmazsa olmaz ürünlerin başında geliyor. Dosyalarınızı güvenle başına hiç bir dert, sorun gelmeden saklayabileceğiniz bu dolaplarda ateşe karşı dayanıklı olması için çeliğin oranı arttırılmıştır.

 

Standartların üstünde işçiliği ile olan bu dolabı Koçstill firmasının farkıyla sizlere sunuyoruz. 

 

5 Gözlü Öğretmen Dolabı işletmelerin dolap takibini yapması için numara verilmesi gerekiyor verilmezse dolaplar karışacağından dolayı ve bulmaları daha zor olacağından dolayı dosya takibi yapabilmeleri adına dosyalarımıza etiketlik bölümleri ekledik. Bu sayede dolaplardaki bölümler sayesinde karışmayacak ve takibi çok daha kolay hale gelecektir.

 

Eğer 5 Gözlü Öğretmen  Dolabının küçük olacağını düşünüyorsanız 15 Gözlü Öğretmen Dolabını İnceleyebilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri:

 

Dolabımızda çeşitli deformasyonlar olmaması için çelikle donatmaktan kaçınmadık ve müşteri memnuniyeti için elimizden geleni ekipçe yaptık. Bir çok okul, iş yeri, oflslerle çalışmaktayız ve bize geri dönüşler %100'lük başarı oranıyla KoçStill farkıyla ortadadır.

 

Ürünümüz 5 Gözlü Öğretmen Dolabı DKP çelik sac ile kaplandığı için uzun ömürlüdür ve bu sac her türlü müşterinin memnuniyetini kesinlikle ve kesinlikle sağlamak için en uygun üründür. 5 gözlü emanet dolabı gövdesini oluşturan özel ve mukavemeti yüksek çelik alaşım sacın dışında boya da hem işletme dekorasyonu açısından hem de dolabın ömrünü daha uzun yapma açısından önemlidir biz de bunu göz önünde bulundurarak hem çizilmeye hem de ısıya karşı mukavemeti olan elektrostatik toz boya sayesinde nemden de kurtulmuş oluyoruz.

 

Ürünümüzdeki çelik sacın içindeki bileşenlere krom da eklediğimiz için paslanma gibi sorununda önüne geçmiş oluyoruz. Elektrostatik toz boya sayesinde dolabın temizliği çok daha kolay ve pratik bir hal almış bulunmaktadır.

 

Dolabımız her türlü yerden tasarruf etmesi için mekana uygun estetik görünüşle üretilebiliyor. Bütün soyunma dolaplarının en büyük sorunu olan ayaklarının kırılması sorununa çözüm olarak KoçStill firması ayaklarına 5 mm kalınlığında saf çelik koyarak bu probleminde önüne geçmiştir.

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Bu tapalarda özel bileşenlerle birleştirilerek kayması önlenmecek şekilde tasarlanmıştır. Kapılar 180 derece açılır şekilde tasarlandığından ötürü kullanımı çok daha kolaylaştırılmıştır. Askılıkların kırılmasının önüne de çelik askılıklar koyarak geçilmiştir.

 

  • Yükseklik: 175 cm
  • Genişlik: 41x40 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz