• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Soyunma Dolabı Üçlü

Soyunma Dolabı Üçlü


Üçlü soyunma dolabı ile kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı güvenli düzenli ve ...

Soyunma Dolabı Üçlü ile iş yerinizdeki personellerinize konfor sağlayabilirsiniz. Konforlu kullanım herkesin istediği kullanım şeklidir. 

Dolap Detayları:

Soyunma dolabları kişisel eşyalar için kullanıldığından kişiye özel olmalıdır. Özel fabrikamızda üretilen kimsenin erişemiyecegi şekilde özel kilit sistemi ile tasarlanmıştır. Ürünün özelliklerinin çok geniş olmasından dolayı tüm olumsuz durumlara ortadan kaldırmaktadır.

 

Konforlu kullanım herkesin istediği kullanım şeklidir. Bu ürün ne kadar soyunma dolabı olarak adlandırılsada ürün özelliğinin geniş olmasından dolayı konforlu bir kullanım sağlar.

 

Üründe aranan özelliklerden olan boya, renk havalandırma ızgarasının olup olmaması dolapların karışmaması adına isimliğinin olup olmaması askı kanca gibi aparatların olup olmaması ve güvenlik için asma kilit takmaya uygun olup olamaması ürün özelliklerinde büyük önem taşımaktadır.

 

Soyunma Dolabı Üçlü ile kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı güvenli düzenli ve tertipli  bir şekilde olması için soyunma dolabına ihtiyac duyulmaktadır. Dolap seçimlerinizde kapasitesi ve kullanılabilirliği çok önemlidir.

 

Kullanışlı olması, yerden tasarruf etmesi ve iç kapasiteininde verimli olmasından dolayı daha çok tercih edilir. Tüketicilerin arz ve taleplerine göre daha fazla model seçeneği sunulubilir. Ürün ölçülerinde de değişiklik olabilir.

 

Bu soyunma dolaplarının sağlıklı ve güvenli bir çalısma ortamının oluşturulması iş yerlerinizin, fabriklarınızın ve spor salonlarınızın daha düzenli ve tertipli huzurlu ve daha mutlu ve işletmelerinizin daha verimli olabilmesi için işyerlerinize ve ve çalışanlarınıza daha faydalı olacağını öne sürüyoruz. 

 

Bu üçlü soyunma dolabı sağlam punta kaynak ile DKP sac malzemesi ile yapılmıştır.  Bu soyunma dolabının üst tarafında birer adet raf askılık aparatları bulunmaktadır. Her gözler ayrı kapaklarla açılıp kapatılmaktadır.

 

Soyunma Dolabı Üçlü'nün kapak kısımlarındaki menteşeler altta ve üstte olmak üzere birer adet gizli menteşe bulunmaktadır. Her soyunma dolabında olduğu gibi havalandırmak amaçlı havalandırma panjurları bulunmaktadır.

 

Soyunma dolablarının karışmaması için dolapların üzerinde isimlik kısımları bulunduğundan bu soyunma dolapları kişiye özelleştirilmiş olmaktadır.

 

Çok güvenli olması için çok dayanıklı bir kilit sistemi ve yeni teknolojik aletler kullanılmıştır. Ateşe ve diğer doğal afetlere dayanıklı olması için fabrikamız tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Dosyalarınızı güvenle içinde saklayabilirsiniz. 

 

Dolabın Hazırlanışı:

 

Dolaplar, özel ekibimiz tarafından tamamen monte edilerek kullanıma hazır duruma getirilir ve sevk edilir. Ağır iş hava yastıklı karton  ambalaja sarılarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında ise nakliye sırasında ekstra koruma sağlamak için özel yapılmış ahşap paletlerle arasına köpük konularak sarılırlar.

 

Hemen arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen KoçStil'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir. Yine benzer bir ürün olan Üstüste İkili Soyunma Dolabı'na gitmek için tıklayınız.

 

 

Ürünün Özellikleri

  • Yükseklği : 185cm
  • Genişliği:   120x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz
  • Isıya karşı dayanımı
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz