• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Üstüste İkili Soyunma Dolabı

Üstüste İkili Soyunma Dolabı


Üstüste İkili Soyunma Dolabı ile dolabınızı her türlü alanda kullanabilirsiniz. ...

Bir KoçStil ürünü olan Üstüste İkili Soyunma Dolabı estetik yapısıyla kullanıcılarını mutlu edeceğini gösteriyor. Bu dolap personeli az ve alanı kısıtlı iş yerleri için KoçStil firması tarafından özel olarak tasarlanan bir üründür personellerin kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde saklamalarına yardımcı olacak kilit sistemine sahiptir.

 

Bu çelik soyunma dolabı DKP çelik sacıyla üretilmiştir. Birbirinden bağımsız iki bölmeden oluşuyor ve iç kısmında 3 adet çelik askılık bulundurmaktadır.

 

Asma kilit ve şifreli kilit takmaya uygun özel mandallarla yonca kilit sistemi kullanılmaktadır. Dolabın kapağında havalandırma delikleri ve isimlikler mevcuttur.

 

Bu Üstüste İkili Soyunma Dolabı özel eşya saklamak için 3 noktalı kilitleme mekanizmasına sahiptir ve çift cidarlı kapıları, iki adette pirinç anahtarlı gömme paslanmaz çelik kürek kolları ve çelik çubuklu kendi kendine kilitlenen kapıları bünyesinde barındırmaktadır. 

 

Dört adet yüksekliği vardır yüksekliği ayarlanabilecek raflar 2 ½ adımlar ile ayarlanır ve 500 lb gibi yüksek bir dayanım kapasitesine sahiptir.  Bu kilitleme Üstüste İkili Soyunma Dolabı, 18 ölçülü tam uzunlukta piyano menteşe ve ayarlanabilir olmasından dolayı çelik ayakları da bünyesinde barındırıyor.

 

Paslanmaz saf çelikten üretilen bu dolabı tamamen özel ekibimiz tarafından monte edilmiş ve kullanıma hazır bir biçimde sizlere sevk etmektedir. Üzerinde yüksekliği tamamen manuel biçimde ayarlanacak şekilde tasarlanmış raflar mevcuttur

 

Özellikle ve özellikle uzun iş kıyafetleri kullanan fabrikalar, iş yerleri maatbaalar, oteller, resmi daireler, askeriye ve lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilen bu vazgeçilmez ve mükemmel ürün özel bir ihtiyacın dışında artık günümüzde zorunlu hale gelmiştir.

 

 Üstüste İkili Soyunma Dolabı personellerin sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilmesi için tasarlanmış olup, iş yerlerinin daha düzenli ve çalışanların mutlu ve daha huzurlu olmasını sağlamıştır bu sayede işletmenin daha verimli olabilmesi için bir öncelik olarak hem iş verenlere hem de çalışanlara faydalı olacağını umut ediyoruz.

 

Dolaplar, özel ekibimiz tarafından tamamen monte edilerek kullanıma hazır duruma getirilir ve sevk edilir. Bu ürünün bir değişiği olan Dörtlü Soyunma Dolabı'na gitmek için tıklayınız.

 

Ağır iş hava yastıklı karton  ambalaja sarılarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında ise nakliye sırasında ekstra koruma sağlamak için özel yapılmış ahşap paletlerle arasına köpük konularak sarılırlar. Hemen arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz.

 

Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen KoçStil'e aittir özenle üretilmiştir. 

Ürün Özellikleri:

  • Yükseklik: 200 cm
  • Genişlik: 41x40 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet
  • Havalandırma sistemi


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz