• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Spot Soyunma Dolabı Dörtlü

Spot Soyunma Dolabı Dörtlü


Dolapları özel ekibimiz tarafından hazır hale getirilip size sevk edilir. İş hav...

KoçStil kalitesiyle üretilen bu Spot Soyunma Dolabı Dörtlü hemen hemen her iş yerinin özellikle uzun iş kıyafetleri kullanan fabrikalar, iş yerleri, matbaalar, oteller, resmi daireler, askeriye ve lokanta gibi yerlerde ihtiyac olan ve artık günümüzde bir ihtiyaç haline geldiği için günümüzde artık zorunlu hale gelmiştir.

Bir farklı ürünümüz olan Spot Soyunma Dolabı Altılı'ya gitmek için tıklayınız.

 

Ürün Açıklaması:

 

Bir işletmeniz ve çalışanlarınız varsa soyunma dolabına da ihtiyacınız vardır demektir. Bu işi birinci sınıf kalite ve birinci sınıf işcilik ile biz KoçStil üretimini yapmaktayız. Ürünlerimizle gerekli ebat ve renk olarak sizlere sunmaktayız.

 

Spot Soyunma Dolabı Dörtlü'nün kalitesini belirleyen en önemli unsurlar malzemenin kaliteli olması ve işciliğnin iyi yapılmış olmasıdır. kaliteli ve işciliğin iyi olmasından dolayı bu dolaplar daha uzun ömürlü olmaktadır.

 

Bu nedenden dolayı bir dolap alırken diğer firmalarında dolaplarını inceleyerek kullanılan malzemeye ve işcilik özelliklerini hakkında bilgi alarak daha emin bir şekilde karar vericeksiniz.

 

Biz ana malzemeyi KoçStil tesislerimizde temin etmekteyiz. Buradaki tesislerimiz de üretilen özel soğuk haddelenmiş DKP sac ile soyunma dolabının gövdesini oluşturarak daha sağlam bir dolap üretiyoruz.

 

Spot Soyunma Dolabı Dörtlü dolaplarının üzerinde bulunan yönetmeliğe uygun havalandırma panjurlarının olması da sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle dolap içlerinin havasız kaldığında mikrop ve bakteri üretme ve koku açısından müsait bir ortam oluşturdugundan spot soyunma dolabından beklenen bir özelliktir.

 

Dolapların üzerinde isimlik ve etiketlikler bulunmaktadır.Ayrıca yonca kilit sistemi ile dolabın personelin istediği asma kilit ile güvenliği kişiselleştirilebilmesi de mümkün hale gelmektedir. 

 

İşletmeler istekleri doğrultusunda dörtlü Soyunma Dolabı'na farklı isteklerde bulunarak dizaynını değiştirebilirler ekiplerimiz işletmenizin dolapları koyacağınız bölgeyi gelip analiz ederek ona uygun size danışarak proje çıkarıp sizin istekleriniz doğrultusunda bir proje yapılarak her iki tarafında memnun kalmasını sağlayabiliriz.

 

 

Spot Soyunma Dolabı Dörtlü modellerimiz tamamen çelikten üretilip, çeliğin standartlarına en uygun şekilde iş güvenliği yasasına uygun üretilmektedir. Kocstil fabrikalarında üretilen çelik saclardan üretilerek birbirinden bağımsız olmak üzere ikisi altta ikisi üste 4 göz yer almaktadır.

 

Dolap içlerine göz koyulmasının sebebi günlük kıyafetler ile çalışma kıyafetlerin birbirinden ayrılmasını hedeflemektir. İstek doğrultusunda iş çalışma yasasının esaslarından biri olan dolabın üzerine malzeme konulmamasını sağlamak için eğimli üretilmiştir.

 

Ürünün Özellikleri

 

  • Yükseklği : 175cm
  • Genişliği:   80x40 cm
  • Anahtar Kilitli Paslanmaz Çelik Kapılar,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve Toz tutmaz,
  • Isıya karşı dayanımı
  • Dört kapılıdır.
  • Güçlendirilmiş ayak sistemleri
  • Havalandırma panjurludur

 Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz