• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Standart Altılı Soyunma Dolabı

Standart Altılı Soyunma Dolabı


Standart Altılı Soyunma Dolabı ile dolaplarınız güvenli ve sistematik olacaktır....

Bir KoçStil ürünü olan Standart Altılı Soyunma Dolabı diğer yan ürünlerin aksine daha az yer kaplamasından dolayı tasarrufu daha da arttırmanızı sağlayacak özel üretim bir dolaptır.  Genellikle büyük işletmelerin kullandığı bu dolap ile personellerinizin eşyalarını güvenle saklamalarına olanak sağlayabilirsiniz. Başka bir kategoriden olan estetik görüntüsüyle sizi memnun edecek Soyunma Dolabı İkili'ye gitmek için tıklayınız.

 

 

Ürünün Açıklaması

Standart Altılı Soyunma Dolabı'mızın her kapağında altında ve üstünde havalanmaları için panjurlar yerleştirilmiştir ve personellerin dolaplarının karışmaması için etiketlikler yerleştirilmiştir. Gizli Menteşe sistemi uygulanmıştır ve dolabın daha estetik görünmesi esas alınmıştır.

 

Standart Altılı Soyunma Dolabı elektrostatik toz boya ile çizilmelere karşı mukavemeti en üst düzeye çıkarılmıştır. Müşterilerimizin aklına bu ürün için iki soru geliyor;

 

  • Ürün ne kadar kaliteli ve ne tür malzemeler kullanılmıştır? 

 

Firmamızca üretilen çelik tesisimizde üretilmiş haddelenmiş soğuk DKP A-1 kalite çelik sac kullanılmaktadır. Malzeme kalitesi ne kadar kaliteli olursa olsun işçiliğe yansımazsa bu ürün asla yeterli düzeyde siz müşterilerin standartlarını karşılamayacaktır.

 

Biz KoçStil grubu olarak yılların birikimive kullandığımız teknolojilerin tecrübesi sayesinde ekibimizin en iyi personelleri tarafından ürettiğimiz soyunma dolapları işçilik ile başlıca gelen kusurlardan arınmış olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Kurumsal bir şirket olan firmamızda ürünü sattıktan sonra da siz müşterilerimizin başına gelen teknik sebeplerden sorumlu olur ve size bunun desteğini her türlü verebiliyoruz.

 

Bütün dolaplarda genellikle aynı sorun olan paslanma ve ayaklarının deforme olması veya kırılması gibi problemleri aşmak için tamamen 5mm'lik çeliklerle ayaklar ile bu problemin önüne geçmiş bulunmaktayız.

 

Dolabımızda siz müşterilerimizin seçimleri doğrultusunda kilit sistemi uygulamaktayız. Bu sistemden bir tanesi özel yonca setli asma kilit diğeri de şifreli kilittir. Bu kilitlerin de hasar görmesini azaltmak için tesisimizde kilitleri de çelik tasarlamaktayız.

 

Standart Altılı Soyunma Dolabı ihtiyacı olan işletmeler personellerinin ihtiyaçlarını da düşünmek zorunda bunun için geniş hacimli dolap alarak karşılayabilir.

 

Dolapta bulunan etiketlik ve isimlik sistemi çok önemlidir. Dolabın kime ait olduğunu bilinmesi için bu şarttır. Bu bölmeler sayesinde gerek dolabın güvenliği gerekse kişiselleştirilmesi ve zimmetlenmesi açısından önem taşımaktadır.

 

 

Ürün Özellikleri:

  • Yükseklik: 200 cm
  • Genişlik: 117x40 cm
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Isıya karşı mukavemet
  • Havalandırma sistemi


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz