• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Standart Dörtlü Soyunma Dolabı

Standart Dörtlü Soyunma Dolabı


Standart Dörtlü Soyunma Dolabı ile çalışanlarınızın güvenliğini üst düzeye çekeb...

Bir Koçstil ürünü olan Standart Dörtlü Soyunma Dolabı mekandan tasarruf sağlamanızı sağlayacak ekonomik boyutlarda çelik metallerle tamamlanmıştır. Siz müşterilerimizin standartlarını yükseltmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu ürünün bir benzeri ve mekanınız büyükse daha uygun olan Standart Altılı Soyunma Dolabı'na gitmek için tıklayınız.

 

 

Ürün Detayı:

Genelde müşterilerimizin güvenliğini esas aldığımız için ona göre daha teknolojik aletler kullanmaya başladık. Bütün doğal afetlere dayanıklı olması için tesislerimizde özenle tasarladık. Giyisilerinizi ve özel eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

 

Üründe homojen, dayanıklı ve izotropik sistemler kullandık. Memnuniyetiniz açısından geniş ürün çerçevesi ürünlerin estetik ve hoş görünmesi açısından müşterilerimize seçim olanağı sunulmaktadır.

 

Dolabın içindeki rafların maksimum taşıma kapsitesine ulaşabilmesi için özel güçlendirilmiş elektronik bileşenlerden oluşan bir gövde üretmek için parçalar elektronik olarak tek bir birim olarak kaynak yapılır.

 

Tüm kaynak bölgeleri pürüssüz olması için özel cila uygulanmıştır. Paslanmaya karşı yüksek dayanımlı olan bu çelik dolaplar, 5cmlik paslanmaz çelikten dikkişsiz bir kaynak yüzeye sahiptir.

 

Açıkta kalan bölgeleri rengin atmamas için saten bir boyayla parlatılmıştır. Benzersiz bir güç ile korozyon direncii sağlarken kir toplamayı yüksek oranda önleyecek özel bir malzemeye sahiptir. Bir çok çelik dolaplardaki sıkıntı olarak görülen ayakların kırılması, ezilmesi, kayması gibi hatalar bu üründe 5 ml'lik kalınlığında  sac kullanılarak giderilmiştir.

 

Soyunma dolabına her firmanın ihtiyacı kesinlikle vardır. Personel çalıştıran her işletmeye kesinlikle soyunma dolapları konulmalıdır.  Standart Dörtlü Soyunma Dolabı modelimiz bu ihtiyacın tamamını karşılamak için üretilmişir.

 

Gerek resmi dairelerde gerekse fabrikalarda özellikle en çok tercih edilen soyunma dolapları çelik soyunma dolaplarıdır. Bunun nedeni ise uzun yıllar boyu dayanım göstermesi mukavemetinin kesinlikle azalmamasıdır bununda plastik dolaplara nazaran sağlık açısından hiç zararı yoktur.

Ambalaj Modülü:

Her dolabın standartları aynı değildir. Her üründe olduğu gibi çelik soyunma dolabında da birtakım kalite standartlarını tutturmak gerekiyor. Bu kalite standartları iki parametre olarak ortaya çıkıyor birincisi kullanılan malzemelerin kaliteli olması ki bu bizim firmamızda 3 sistemli taramadan geçilerek standartı ölçülüyor doğru işçilikle bir araya getiriliyor. 

 

Dolaplar, özel ekibimiz tarafından tamamen monte edilerek kullanıma hazır duruma getirilir ve sevk edilir.

 

Ağır iş hava yastıklı karton  ambalaja sarılarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında ise nakliye sırasında ekstra koruma sağlamak için özel yapılmış ahşap paletlerle arasına köpük konularak sarılırlar. Hemen arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz.

 

Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

 

Ürün Özellikleri:

  • Yükseklik: 200 cm
  • Genişlik: 80x40 cm
  • 32 kabinli çoklu bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz