• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Standart Tekli Soyunma Dolabı

Standart Tekli Soyunma Dolabı


Standart Tekli Soyunma Dolabı bulunduğu yerden rahat bir kullanım sağlamak için ...

Standart Tekli Soyunma Dolabı yerden tasarruf sağlamanızı sağlayacak ekonomik boyutlarda çelik metallerle tamamlanmıştır. 

 

Kullanım Alanları:

Ofis ve İş yeri  gibi yerlerde kullanabileceğiniz, giyisilerinizi ve özel eşyalarınızı  rahatlıkla saklayabileceğiniz bir dolap türüdür.

 

Ürünümüz de tasarımı açısından gayet şık bir görünüşe sahiptir ve tüm malzemelerinizi tek bir alanda toplamak için en alınabilecek en uygun soyunma dolabıdır.

 

Maksimum mukavamet ve dayanım için fabrikamızda özel elektrik kaynağı ile özenle üretilerek monte edilir. Kullanımı çok kolaydır ve kolayca taşınabilir olmasından dolayı her amaca uygun tasarlanmıştır.

 

Soyunma dolabımız çelik kaplamadan üretilmesine rağmen taşınması çok kolaydır Bildiğimiz üzere bütün dolaplarda ortak bir sorun olan ayakların kırılması, yamulması, çıkması gibi durumlar bir Koçstil firmasının ürünü olan Standart Tekli Soyunma Dolabı'nda mümkün değildir.

 

Ürün Özellikleri:

Ayaklarında 10cm uzunluğunda, 5mm kalınlığında çelik ayaklar mevcuttur ve bu sayede de çeşitli su basmalarında yüksekliği 10mm olduğundan dolayı içinde sakladığınız kişisel eşyalarınız kesinlikle zarar görmeyecektir.

 

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Uygun ısıya ulaşmış fırınlarımızda, iyice sertleşene kadar pişirilen statik elektro toz boya, dolaplarımızı hem çizilmeye hem de paslanmaya karşı çok yüksek mukavemet kazandırır.

 

 

Üzerindeki çelikten yapılmış dayanıklı kilit sistemi asma kilit olmsına rağmen çok dayanıklıdır, kilit şık ve kullanışlı bir tasarıma aittir.

 

Fabrikamızda üretilen zaman dökümden üretilen bu çelik kilit; korozyona karşı kadmiyum kaplama kullanılarak dizayn edilmiştir.

 

 

İstekler doğrultusunda standart üretilen bu kilide alternatif olarak, elektronik şifreli ve manuel şifreli kilitler de uygulanabilir.

 

Dolabın kapağının iç kısmındaki güçlendirme takviyeleri dolabın kullanım ömrünü bir hayli uzatır ve eğilmeyi, bükülmeyi, esnemeyi, sallanmayı engeller.

 

Arkasına dilerseniz kiriş ve kolonun olmadığı bölgelerde duvara monte edilecek apartlar uygun bir şekilde temin edilip tarafınıza aktarılacaktır. Çalışan sayınız daha fazla ise Standart Üstüste İkili Soyunma Dolabı'na gitmek için tıklayınız.

 

Ambalaj modülü:

Dolaplarımızı ekibimiz tarafından hazırlanıp kullanıma uygun hale getirilerek ve sevk edilir. Ağır iş hava yastığı olan karton bir ambalaja sarılarak sizler için kullanılabilir hale getirilir.

 

Sonrasında nakliye durumunda maksimum koruma sağlamak için özel ürettiğimiz ahşap paletlerle arasına mukavemeti yüksek köpük konularak sarılır.

 

Tasarımımızda esneklik ve estetik olması için geniş malzeme ve seçim olanağı müşterilerimize sunulmaktadır. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstil'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

 

  • Yükseklik: 185 cm
  • Genişlik: 41x40 cm
  • 8 kabinli çoklu bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz