• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Standart Üstüste İkili Soyunma Dolabı

Standart Üstüste İkili Soyunma Dolabı


Günümüzde her işletmede yerinde insanlar iş yerine özel kıyafetler giymek zorund...

Yine KocStill'in özel üretimlerinden birisi olan Standart Üstüste İkili Soyunma Dolabı evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ve benzeri her yerde kullanabileceğiniz yerden tasarruf edebileceğiniz bir üründür. Diğer bir ürünümüz olan Standart Altılı Soyunma Dolabı'na gitmek için tıklayınız.

Kullanım Alanları:

Bilindiği gibi çoğu iş yerlerinde çalışanlar özel kıyafetler giyiyor. Çalışanlar işe gelirken ki giymiş olduğu kıyafetlerle çalışmaz ve işin işleyişine uygun kıyafet giymesi gerekir.

 

Bu sebepten dolayı iş yeri sahibinin çalışanlarının kıyafetlerini ve değiştirmesi ve özel eşyalarını temiz, kolay muhafaza edebilmesi açısından özel bir dolap yaptırması gerekir.

 

Estetik görünümünden dolayı ürettiğimiz bu soyunma dolapları daha temiz ve daha düzenli bir görünüme sahip oluyor.Eskiden her yerde normal kullanılan soyunma dolapları kullanılıyordu ama günümüzde standart dolapların yanında çok daha farklı modellere sahip dolaplar da kullanılabiliyor.

 

KoçStil firması olarak soyunma dolaplarında her zaman daha yenilikçi ve ileriye bakan bir firma olduk.

 

Sizlerde ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekibimize ulaşarak tekli ikili üçlü her türlü soyunma dolaplarını imal ederek ihtiyaçlarınızı en rahat şekilde karşılıyoruz.

 

İsteklerinize göre soyunma dolaplarında asma kilit özelliği, gömme kilit özelliği ve şifreli kilit özellikleri de kullanıyoruz. Dolapların kapılarında havalandırma delikleri de bulunuyor ve dolapların içi her zaman temiz hava tenefüs edebiliyor.

 

Dolabımız her türlü yerden tasarruf etmesi için mekana uygun estetik görünüşle üretilebiliyor.

 

Bütün soyunma dolaplarının en büyük sorunu olan ayaklarının kırılması sorununa çözüm olarak KoçStil firması ayaklarına 5 mm kalınlığında saf çelik koyarak bu probleminde önüne geçmiştir. 

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Bu tapalarda özel bileşenlerle birleştirilerek kayması önlenmecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Kapılar 180 derece açılır şekilde tasarlandığından ötürü kullanımı çok daha kolaylaştırılmıştır. Askılıkların kırılmasının önüne de çelik askılıklar koyarak geçilmiştir.

 

Dolabımızda gizli menteşe sistemi uygulanmaktadır bu sayede menteşelerin kötü görüntüsünden de arındırılmıştır. Kilitleri özel çelikle tasarlandığı için dolabınızın açılması ihtimali en aza indirilmiştir.

 

Ambalaj Modülü:

 

İsteğe binayen anahtarlı kilit ve şifreli kilitte ekibimiz tarafından ayarlanabiliyor. Dolabımızın aldığı hasarlardan daha az hasar almasını sağlamak için elektrostatik toz boya teknolojisi kullanılmıştır ve çizilmelere karşı mukavemeti güçlendirilmiş.

 

İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda istenilen kapasiteyi hızlı bi şekilde oluşturup siz müşterilerimizi mağdur bırakmamak adına en kısa zamanda en yüksek iş verimiyle çalışmaktayız.

 

Tasarımımızda esneklik ve estetik olması için geniş malzeme ve seçim olanağı müşterilerimize sunulmaktadır. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen KoçStil'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

 

 

  • Yükseklik: 200 cm
  • Genişlik: 41x40 cm
  • 2'li estetik bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz