• Telefon: 02126119999
  • info@kocstil.com.tr

Standart Üçlü Soyunma Dolabı

Standart Üçlü Soyunma Dolabı


Standart Üçlü Soyunma Dolabı maksimum dayanım ve mukavemet için fabrikamızda öze...

Standart Üçlü Soyunma Dolabı çalışanlarınızın rahatlığı açısından rahat kullanışlı olarak tasarlanıp özel havalandırma sistemiyle giysilerin alt kısmına ayakkabılarınızı da koymanıza olanak tanımaktadır. Bu ürünün alandan tasarrufunu sağlamak için ürettiğimiz aynı ebatlarda 6'lısı olan Standart Altılı Soyunma Dolabı'na gitmek için tıklayınız.

 

 

Ürünümüz de tasarımı açısından gayet şık bir görünüşe sahiptir ve tüm malzemelerinizi tek bir alanda toplamak için en alınabilecek en uygun soyunma dolabıdır. 

 

Maksimum mukavamet ve dayanım için fabrikamızda özel elektrik kaynağı ile özenle üretilerek monte edilir. Kullanımı çok kolaydır ve kolayca taşınabilir olmasından dolayı her amaca uygun tasarlanmıştır.

 

Ürün Özellikleri:

Soyunma dolabımız çelik kaplamadan üretilmesine rağmen taşınması çok kolaydır Bildiğimiz üzere bütün dolaplarda ortak bir sorun olan ayakların kırılması, yamulması, çıkması gibi durumlar bir KoçStil firmasının ürünü olan Standart Üçlü Soyunma Dolabı'nda mümkün değildir.

 

Ayaklarında 10cm uzunluğunda, 5mm kalınlığında çelik ayaklar mevcuttur ve bu sayede de çeşitli su basmalarında yüksekliği 10mm olduğundan dolayı içinde sakladığınız kişisel eşyalarınız kesinlikle zarar görmeyecektir.

 

Fayans zeminlere, seramik zeminlere, fleksi zeminlere ve ahşap zeminlere zarar vermemesi ve çelik ayağı paslanmaktan koruması, dolap ayaklarının zemininize zarar vermemesi adına 3 cm lik üzerine geçme plastik tapalar konmuştur.

 

Uygun ısıya ulaşmış fırınlarımızda, iyice sertleşene kadar pişirilen elektro statik  toz boya, dolaplarımızı hem çizilmeye hem de paslanmaya karşı çok yüksek mukavemet kazandırır.

 

Üzerindeki çelikten yapılmış dayanıklı kilit sistemi asma kilit olmsına rağmen çok dayanıklıdır, kilit şık ve kullanışlı bir tasarıma aittir.

 

Fabrikamızda üretilen zaman dökümden üretilen bu çelik kilit; korozyona karşı kadmiyum kaplama kullanılarak dizayn edilmiştir.

 

İstekler doğrultusunda standart üretilen bu kilide alternatif olarak, elektronik şifreli ve manuel şifreli kilitler de uygulanabilir.

 

Dolabın kapağının iç kısmındaki güçlendirme takviyeleri dolabın kullanım ömrünü bir hayli uzatır ve eğilmeyi, bükülmeyi, esnemeyi, sallanmayı engeller.

 

Arkasına dilerseniz kiriş ve kolonun olmadığı bölgelerde duvara monte edilecek apartlar uygun bir şekilde temin edilip tarafınıza aktarılacaktır.

 

Siz de hemen bizi arayarak bu güzel ürünü kendi iş yerinize, ofisinize, evinize alabilirsiniz. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen KoçStil'e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

 

Müşterilerimizin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda bizden istenilen ürün kapasitesini en hızlı şekilde ekibimizin sıkı çalışmasıyla tamamlayıp siz müşterilerimize elimizden geldiğince çabuk dönüş sağlıyoruz.

 

Ürün Tedarik:

 

İhtiyaç ve talep doğrultusunda istenilen kapasiteyi hızlı bi şekilde oluşturup siz müşterilerimizi mağdur bırakmamak adına en kısa zamanda en yüksek iş verimiyle çalışmaktayız.

 

Tasarımımızda esneklik ve estetik olması için geniş malzeme ve seçim olanağı müşterilerimize sunulmaktadır. Bu mükemmel ürünün üretimi tamamen Koçstill e aittir özenle fabrikalarında üretilmiştir.

 

  • Yükseklik: 185 cm
  • Genişlik: 120x40 cm
  • 24 kabinli çoklu bölme
  • Çelik korumalı ayaklar
  • Ayarlanabilir raflı sistem
  • Isıya karşı mukavemet


Nitelikli ekip ve ürün anlayışıyla projelerimizi hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz